لیزا ماری پریسلی در اواخر پسر بنیامین Keough بود ‘جادویی فرد’ پال می گوید

بنیامین Keough, پسر لیزا ماری پریسلی و نوه الویس پریسلی است که به یاد روی علاقه با نزدیک رفیق براندون Howard پس از مرگ غم انگیز خود را.

“او فوق العاده است, جادویی,, شخص,” هوارد گفت: ما هفتگی در روز سه شنبه, جولای 14. “این فقط یکی از دلایل این است که بسیار تکان دهنده و او همان فردی است که وجود دارد خواهد بود برای هر کسی. اگر شما نیاز به او را از سقوط بر روی نیمکت خود را به مدت سه هفته فقط مطمئن شوید که شما در حال انجام خوب است.”

Lisa Marie Presley Son Benjamin Keough Was Magical Person His Pal Says
بنیامین Keough و لیزا ماری پریسلی. Copetti/Photofab/شاتر

هوارد raved در مورد چگونه “چند وجهی” Keough شد و اضافه کرد: “او می تواند از بودن مانند محقق وحشی مرد به چشم برادر است که شما تا به حال هرگز. … او آنقدر با استعداد در راه های بسیاری. شما خوش شانس به او را می دانم, حتی در اطراف او.”

Keough و هوارد راه رفتن به جایی که نوازنده می تواند به یاد خاطرات خود را از زمان صرف شده در مایکل جکسون در نورلند رنچ هنگامی که لیزا ماری, 52, ازدواج کرده بود به پادشاه پاپ از سال 1994 تا 1996. “بن و من می دانستم که هر یک از دیگر از نورلند روز اما ما بررسی می شود و در اغلب موارد بعد از آن در زندگی با گروه ما تماس با ما خودمان پسران گمشده” او نشان داد.

به “رقص” اواز خوان نیز به طعنه آنچه “عالی آشپز” Keough شد. “من نگه داشته و التماس او را به طبخ برخی از غذا. او یکی از بهترین او واقعا است. او عاشق سوشی,” او گفت: از اواخر خود را ، “من یک شانس [سعی کنید پخت و پز خود را] و من نگه داشته و التماس او برای مواد غذایی است. ما به تماشای او را در ظروف مختلف و مسائل در همه زمان ها. او را برای من ارسال تصاویر است.”

علاوه بر این, Howard, لمس کردن در Keough “شور” برای موسیقی است. “من به یاد داشته باشید زمانی که او برای اولین بار خود را با ثبت معامله او بسیار هیجان زده” لس آنجلس بومی به یاد می آورد. (مشتاق خواننده امضا پنج آلبوم $5 میلیون مقابله با جهانی در سال 2009.)

Keough که پدر دنی Keough و خواهر بزرگ است بازیگر Riley Keough, درگذشت در کالاباساس کالیفرنیا در پنج شنبه, جولای 12, از خود وارد زخم گلوله. او 27.

هرزه برای لیزا ماری تایید این خبر در یک بیانیه برای ما. “او به طور کامل دل تسلی ناپذیر و فراتر از آن را ویران کرد اما تلاش برای قوی ماندن برای او 11 ساله دوقلو و دختر بزرگش رایلی” هرزه راجر Widynowski گفت. “او ستایش که پسر. او با عشق از زندگی خود.”

در آزادی مطبوعات لس آنجلس کلانتر اظهار داشت که مقامات گزارش به صحنه به کمک یک “نجات response.” به محض ورود الویس ” تنها نوه بود “درد و رنج از یک زخم گلوله” بود و مرده.

نتایج کالبد شکافی نشان داد که بنیامین علت مرگ یک intraoral تفنگ ساچمهای زخم لس آنجلس اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید کرد به ما.

بنیامین دوست دختر سابق, الکسا Rohde صحبت کرد پس از مرگ نابهنگام. در دوشنبه, جولای 13, او به اشتراک گذاشته و چند عکس از او سابق کمال در کنار یک بی ریا پیام.

“بنیامین طوفان شما. همیشه در آفتاب و آب است. و خنده ساخته شده است که هر کس شادتر” او نوشت: از طریق Instagram. “شما به عشق به هر کسی که آن را مورد نیاز. شما عاقل بودند که مانند هزار سال, پیر مرد, اما احمقانه به عنوان یک 5 سال. شما همیشه می گفت مورد علاقه خود را تاروت کارت بود زاهد گوشه نشین چون شما می تواند مربوط.”

رود افزود: “شما بهترین جوک ها و همیشه شکست قوانین است. شما مورد علاقه من فرد از لحظه ای که من با شما آشنا شدم. من آرزو می کنم ما می تواند نگه داشته ام شما برای همیشه بن بن. من امیدوارم که شما با داشتن تمام سوشی خوشمزه در بهشت💙 کلمات را هرگز به اندازه کافی.”

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>