Lisa Rinna, آدرس انتقاد او دریافت بیش برهنه تولد پست

این حزب خود را, او می تواند انجام آنچه او می خواهد! Lisa Rinna جشن تبدیل 57 توسط آپلود برهنه ضربه محکم و ناگهانی از خودش — اما نه همه تحت تاثیر قرار گرفتند.

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره که تبدیل 57 در شنبه, جولای 11, زمان به Instagram روز بعد برای به اشتراک گذاشتن یک رجعت عکس از عکاسی برهنه او قبلا برای Playboy. “کت و شلوار تولد 🎂” او زیر نویس پررنگ ضربه محکم و ناگهانی.

Rinna عکس جذب بازخورد منفی از نظر, از جمله یکی که استدلال می کرد که تصویر “یک کمی زیادی” برای Instagram. دوم فن گفت Rinna است “قرار بود در نقش یک مدل” و غیر از آنچه که “اشتباه” با او. هنگامی که شخص دیگری نیز پیشنهاد “چیزی اشتباه است با شما” Rinna پاسخ داد: “بله…”

با وجود انتقاد بسیاری از Rinna معروف دوستان ستایش انگیز شات. Kyle Richards پاسخ با چهار ترقه emojis and Kendra Wilkinson نظر با سه شعله emojis. “Dammmnn,” Katharine McPhee اظهار نظر در حالی که همکار بورلی هیلز دار Sutton Stracke نوشت: “آه. #اهداف است.”

در مشاوره خوب بازیگر’ روز خاص او دریافت یک پیام ویژه از Harry Styles. 26 ساله و “قند هندوانه” اواز خوان تضعیف به Rinna را Instagram DMs می گویند: “تولدت مبارکYYYYY. امیدوارم که شما یکی فوق العاده. H.”

Rinna دختران نیز خود را نشان داد مامان برخی از عشق از طریق Instagram با شیرین ادای احترام پست. بازیگر’ فرزند ارشد دلیله معشوقه سامسون گفت که او “من خیلی خوش شانس” به Rinna به عنوان یک مادر.

“شما بهترین در جهان” 21 ساله نوشت: در حالی که به اشتراک گذاری عکس ها از Rinna نما با دلیله معشوقه سامسون به عنوان یک کودک. “منظورم این است که به وضوح شما یک زن دیوانه اما زیر تمام گلم و بی احترامی صحبت کردن شما خیلی مهربان هستند و باید به من آموخت که بهترین درس را به من آموخته در زندگی است. من نمی بخواهید برای هر کس دیگری برای بالا بردن من به زن من امروز هستم.”

آملیا برای بخش او اشاره کرد که “برکت” او به Rinna دختر. “با تشکر از شما برای چیدن من 25 FaceTime تماس در هر روز به بحث در مورد هیچ فقط بنابراین من می تواند صدای شما را بشنود. با تشکر از شما برای آموزش چگونه به اعتماد به نفس و همیشه خودتان را دوست دارم. با تشکر از شما برای آموزش من که اخلاق کاری است که همه شما نیاز به رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند” Rinna جوانترین نوشت های یک پرتره از اواز یا موسیقی دو نفری. “با تشکر از شما برای آموزش من که مهربانی جذاب ترین صفت است. با تشکر از شما برای بودن شما.”

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de