Porsha ویلیامز بازداشت در Breonna تیلور اعتراض

مبارزه برای عدالت است. Porsha ویلیامز دستگیر شد و پس از شرکت در یک تظاهرات برای Breonna تیلور در روز سه شنبه, جولای 14.

The Real Housewives of Atlanta, ستاره, 39, گرفته شده است به بازداشت در لوئیزویل, کنتاکی, در روز سه شنبه و پس از مونتاژ در خارج از کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون‘s صفحه اصلی با چندین میدهد.

پیک مجله خبرنگار سارا Ladd گزارش از طریق توییتر که 87 نفر دستگیر شدند و هر “بود” به اتهام تهدید آمیز یک از شرکت کنندگان در یک روند قانونی (کلاس D جنایت), رفتار آشوبگرانه درجه 2 (کلاس B بزه) و جنایی تجاوز 3 درجه است. (نقض).”

واقعیت ستاره یکی از بسیاری از مردم جمع آوری شده به فراخوان عدالت برای تیلور بود که به ضرب گلوله در آپارتمان او در اوایل سال جاری توسط پلیس بدون دست کشیدن حکم در آدرس اشتباه. او 26.

Porsha Williams Arrested
Porsha ویلیامز در ‘مشهور شاگرد’ کنفرانس مطبوعاتی در L. A. در دسامبر 9, 2016. Mediapunch/شاتر

گرجستان بومی را نامزد دنیس مک کینلیبه اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از ویلیامز بودن همراهی و دور از تظاهرات مسالمت آمیز در روز سه شنبه.

او نشان داد در Instagram عنوان که ویلیامز رپ Trae tha Truth, Yandy Smith و زنان مارس co-سازمان Tamika D. مالوریبودند در میان افراد دستگیر شده در این مراسم است.

ویلیامز خواهر لورن ویلیامزمشترک یک کلیپ در Instagram حساب براوو شخصیت گرفته شده در دستبند توسط یک افسر پلیس است.

“او همواره بی باک” لورن نوشت. “شما ظروف سرباز یا مسافر با مردم شما ظروف سرباز یا مسافر با او. او طول می کشد در مورد #breonnataylor شخصا و او فدا کردن کار وقت با عزیزان خود و راحتی خود را به مطمئن شوید که مجرم هستند و جوابگوی اعمال خود. این شور و شوق او این است که هدف خود را. خدا لطفا حفاظت از آنها.”

ساعت قبل, دید از بالا گفته طرفداران او که او را به پیوستن به مبارزه برای به دست آوردن پلیس که شات تیلور را در زندان با اعتراض.

“ما در لوییویل و خط پایین ما وجود دارد باید عدالت برای #BREONNATAYLOR,” او نوشت: از طریق Instagram.

Love & Hip Hop star Smith, 38, همچنین یک عکس جلوتر از حوادث روز.

“ما نیستی اینجا تلاش به ناز ما در کنتاکی به مطمئن شوید که YALL دانم BREONNA تیلور, زندگی, اهمیت,” او نوشت: از طریق Instagram کنار یک ضربه محکم و ناگهانی با مالوری و ویلیامز. “@tamikadmallory @porsha4real و من متوقف نخواهد شد تا زمانی که بازداشت این افسران که به کشته شدن BREONNA تیلور. @untilfreedom ساخته شده تماس بگیرید و ما به دنبال✊🏾✊🏾✊🏾✊🏾✊🏾✊🏾✊🏾.”

این ظرف ملت star قبلا راهپیمایی در اعتراض جورج فلوید مرگ و زندگی مهم جنبش در اوایل سال جاری در آتلانتا.

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>