حامله, Lea Michele, مراحل بعد از Naya Rivera, Cory Monteith مراسم تجلیل از

Lea Micheleکه حامله است با او برای اولین بار در کودکان کشف شد در کالیفرنیا یک روز پس از تجلیل اواخر Glee costars Naya Rivera و Cory Monteith.

بازیگر, 33, رفت و برای یک پیاده روی در سانتا مونیکا با مادر ادیت Sarfati در روز سه شنبه, جولای 14, در عکس های ارسال شده توسط ایمیل های روزانه. میشل گهواره نوزاد دست انداز که پیچیده شده بود در یک بازی گاه به گاه لباس سبز. او همچنین عینک ورزشی, عینک آفتابی سیاه و سفید ماسک صورت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پیش از آن در هفته های Scream Queens آلوم پرداخت ادای احترام به ریورا و تعرق. این Devious Maids آلوم مرده پیدا شد در دریاچه Piru در دوشنبه 13 ژوئیه پس از رفتن را از دست رفته هفته قبل در حالی که بر روی یک قایق سوار با او 4 ساله و پسر Josey. او 33. بدن او کشف شد و در هفت سال سالگرد مونت کارلو بازیگر مرگ در 31 سالگی. او از یک اتفاقی مصرف بیش از حد هروئین و الکل در ژوئیه 2013 و آشنایی میشل در آن زمان است.

Lea Michele Steps Out After Paying Tribute to Naya Rivera and Cory Monteith
لیا میشل, Naya Rivera و Cory Monteith شاتر (3)

سابق برادوی ستاره پست به افتخار تعرق در هر سال در سالگرد عبور خود را. او یک سیاه و سفید عکس از کانادا بومی در شهر نیویورک از طریق او Instagram داستان روز دوشنبه به دنبال یک شبیه شات از ریورا در Glee صحنه و لباس. او سپس اضافه شده یک عکس از بازیگران در ساحل با هم.

میشل که در انتظار یک کودک با, شوهر, قدیمی, گروهی, رایشحذف حساب توییتر خود را در پنج شنبه, جولای 11, پس از ریورا ناپدید شدن است. این فاجعه پس از شهردار آلوم مواجه واکنش در ماه ژوئن برای درمان او از قبلی costars از جمله برخی از روی سرور و نشاط.

“من به وضوح به عمل در راه است که دیگر صدمه دیده است مردم” “اجرای به شما” خواننده نوشت: از طریق Instagram ماه گذشته. “این که آیا آن موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای رفتار من و برای هر درد که من ایجاد می شود. همه ما می تواند به رشد و تغییر و من قطعا با استفاده از این گذشته چند ماه به تأمل در خود من کاستی.”

میان او و ادای احترامات به ریورا و تعرق در دوشنبه میشل Glee costars پیوست در توسط های تسلیت و داستان از وقت خود را با این دو. چند تن از اعضای این بازیگران از جمله Heather Morris and Amber Riley — نیز در بازدید از دریاچه Piru در کالیفرنیا در روز دوشنبه به دعا برای گام تا: آب بالا ستاره در تلاش بازیابی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>