سنت لوئیس زن و شوهر که با هدف اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان ده ها تن از دریافت ارائه می دهد به جای یک اسلحه گرم بود که توسط پلیس توقیف خود را وکیل می گوید


علامت و پاتریشیا McCloskey ویروسی رفت و در ماه ژوئن برای اشاره اسلحه در ضد نژادپرستانه معترضان که در راهپیمایی های گذشته خانه خود را در سنت لوئیس.

آسوشیتد پرس

  • یک وکیل به نمایندگی از علامت و پاتریشیا McCloskey گفته فوربس که سنت لوئیس زن و شوهر را دریافت کرده است بیش از 50 ارائه می دهد به جای یک تفنگ که گرفته شده توسط مقامات محلی تحت یک حکم جستجو.

  • این McCloskeys رفت ویروسی ماه گذشته پس از آنها بودند گرفتار در فیلم اشاره آنچه در ظاهر به یک تفنگ نیمه خودکار با تمدید مجله در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضین بودند که راهپیمایی به تظاهرات خارج از سنت لوئیس شهردار ،

  • یکی میسوری تفنگ فروشگاه نوشته شده است که آنها را “با کمال میل تجدید تسلیحات کردن” زن و شوهر با اسلحه جدید به صورت رایگان.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تصویری: آنچه که مورخان می گویند در مورد سرنگونی مجسمه

ازدواج سنت لوئیس زن و شوهر, علامت و پاتریشیا McCloskey رفت ویروسی برای اشاره اسلحه در تظاهرات و راهپیمایی های گذشته خود را دریافت 50 یا بیشتر ارائه می دهد به جای خود AR-15 تفنگ که مقامات محلی کشف و ضبط فوربس گزارش شده است.

اوایل ماه جولای جوئل شوارتز یک وکیل به نمایندگی از ازدواج زن و شوهر گفت که مقامات کشف و ضبط کرده بود تفنگ را علامت McCloskey انجام شده در این ویدئو را تحت یک حکم جستجو به گفته آسوشیتد پرس. شوارتز ادعا کرده که اسلحه پاتریشیا McCloskey برگزاری بود کار نمی کند با توجه به AP.

پس از جستجو در حکم علامت McCloskey رفت و در یک محافظه کار نشان می دهد رادیو های Todd Starnes نشان می دهد و گفت که او “کاملا شگفت زده” که تفنگ خود را گرفته بود و دور.

یکی میسوری تفنگ فروشگاه posted on Facebook که آنها را “با کمال میل تجدید تسلیحات کردن” زن و شوهر رایگان به جای تفنگ که گرفته بود و دور از آنها را برای جستجو در حکم.

 

شوارتز گفت که اسلحه فروشگاه “همراه با 50 نفر تماس” و “ارائه شده به جای AR-15” اما که آنها “با مهربانی رد” با توجه به فوربس.

فرانک بحر صاحب بیگانه زراد خانه تاکتیکی که برای عموم نوشته شده در مورد ارائه یک تفنگ و آموزش به طوری که آنها می توانند”به شما نشان می دهد چگونه می توان بهتر آماده” بلافاصله پاسخ به خودی درخواست برای نظر.

  • ادامه مطلب:

  • سنت لوئیس زن و شوهر که تهدید Black Lives Matter معترضان با اسلحه یک بار ساخته شده, کودکان, گریه, پس از از بین بردن خود را خانه زنبور گزارش می گوید

  • سفید, سنت لوئیس, زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در سیاه و سفید زندگی می کند ماده معترضان خارج از عمارت می گویند که آنها در حمایت از جنبش

  • ویدئوها از مردم دارای برچسب ‘Karens’ آب گرفتگی اینترنت, طراحی کنجکاوی محکومیت و انتقاد. در اینجا چگونه آنها بیش از ما تغذیه در قرنطینه.

  • آخرین ویروسی ‘کارن’ ویدیو نشان می دهد یک زن فریاد “من یک شوهر سیاه’ به عنوان او می شکند در, ترس از اینکه لغو

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de