مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس برنامه به نوار دانشجویان خارجی از ما


مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه رها تلاش خود را به زور به دانشجویان خارجی در ایالات متحده ترک اگر تمام کلاس های خود را به تدریس آنلاین این تابستان در وارونه از سیاست اعلام کرد فقط در هفته گذشته.

ایالات متحده منطقه قاضی آلیسون Burroughs در ماساچوست گفت: دولت آمریکا و دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست که شکایت بیش از اندازه گیری تا به حال به حل و فصل آن را عقب قوانین جدید و بازگرداندن قبلی وضع موجود.

دانشگاه ها استدلال اندازه گیری غیر قانونی خواهد بود و تاثیر منفی خود را در موسسات دانشگاهی.

سراسیمگی از پرونده های حقوقی و از جمله آورده شده توسط ائتلافی از دولت های ایالتی واصل شد پس از دانشگاه هاروارد اقدام قانونی و عمده شرکت های فن آوری و ده ها تن از کالج ها و دانشگاه ها در زمینه “اچ-of-the-دادگاه” دادخواستها مخالفت با قانون است.

وجود بیش از یک میلیون دانشجوی خارجی در دانشگاههای ایالات متحده آمریکا و بسیاری از مدارس بستگی درآمد از دانشجویان خارجی که اغلب پرداخت کامل شهریه.

در ماه مارس ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) لغو قوانین برای دانشجویان بین المللی در F-1 و M-1 ویزای که محدود کردن تعداد دوره های آنلاین دانشجویان خارجی می تواند اگر آنها می خواهند به در ایالات متحده باقی بمانند.

حرکت در آمد که در مدارس توقیف دانشگاه در پاسخ به گسترش coronavirus و بهداشت عمومی مستندات.

اما در جولای 6, یخ ناگهان معکوس سیاست blindsiding بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها که هنوز در ساخت برنامه های خود را برای ترم پاییز.

بسیاری از موسسات دانشگاهی در حال دست و پنجه نرم کردن با چالش های لجستیکی از با خیال راحت از سرگیری کلاس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد در سراسر جهان و موج در ایالات متحده به ویژه در میان افراد جوان است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de