بانک Tyra طول می کشد بیش از عنوان ‘DWTS میزبان پس از تام برگرون, Erin Andrews’ خروج

ما امیدواریم که این فصل 29 رقص با ستاره ها و بازیگران می smize! بانک Tyra رسما به عنوان میزبان این واقعیت رقابت های سری, Us Weekly تایید می کند. اعلام می آید دو روز پس از ABC اعلام کرد خروج از دیرین میزبان تام و ملجأ و ارین اندروز.

“من از طرفداران DWTS پس از آن آغاز … سرگرم کننده مخلوط با احساسات خام, دیدن افراد مشهور فشار گذشته خود را به راحتی در مناطق بسیار گرم اجرای رقص,” بانک, 46, که همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در نشان می دهد در بیانیه ای گفت:. “همیشه از حمل و من را به روز تبدیل آن را تا 10 شکاف در راه باریک و گربه. تام دارای مجموعه ای قدرتمند و من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه میراث قرار داده و بر من تهیه کننده اجرایی و میزبانی کلاه.”

Tyra Banks Named New Host of Dancing With the Stars
بانک Tyra imageSPACE/شاتر

گروهی برکرئیس ABC سرگرمی نیز به اشتراک گذاشته هیجان او در بیانیه ای در روز دوشنبه.

“Tyra برنده جایزه multihyphenate که شدید زن قدرت و نفوذ خود را در سراسر بسیاری از صنایع را ساخته اند یک علامت پاک نشدنی” او گفت:. “او تازه در امریکا مورد علاقه مسابقه رقص مطمئنا بیش از یک smize’ به طرفداران در همه جا.”

صاحب کسب و کار بزرگی است و تجربه میزبانی بعدی مدل بالا در امریکا برای 23 فصل است. این Modelland نویسنده led خود را نشان می دهد بحث این بانک Tyra نشان می دهداز سال 2010 تا سال 2015 به میزبانی FABLife در سال 2015 و در زمان بیش در امریکا استعدادهای درخشان برای دو فصل در سال 2017 و 2018.

او همچنین به نظر می رسد هنگامی که در رقص با ستاره ها, نشان دادن به حمایت ANTM برنده Nyle DiMarco او به عنوان رقابت در فصل 22 در سال 2016.

در دوشنبه, جولای 13, برگرون 65, طریق توییتر اعلام کرد که او نمی خواهد به بازگشت به نشان می دهد که او با میزبانی پس از آن در سال 2004 اولین.

“فقط مطلع @DancingABC خواهد بود در ادامه بدون من” سابق امریکا را, جالب ترین ویدئوها میزبان نوشت. “این باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من. ممنون میشم برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است. که گفت:, در حال حاضر چه هستم من قرار است انجام دهد با تمام این زرق و برق ماسک?”

Tyra Banks Named New Host of Dancing With the Stars Tom Bergeron Erin Andrews
رقص با ستاره ها – تام و ملجأ و ارین اندروز ABC/اریک McCandless

اندروز که به میزبانی پس از مارس 2014 پس از رقابت در فصل 10 نیز توییتی بیانیه ای ضمن تشکر از رقص با ستاره ها ،

“آن سال نبوده است به ویژه بدون من محبت میزبان تام برگرون با استعداد, رقصنده و شوخ قضات” که گوینده برنامه ورزشی, 42 نوشت. “من همیشه گرامی من زمان بر است که حتی اگر من بهترین راه رفتن در پاشنه است.”

ABC تایید میزبان’ خروجی در دوشنبه آشکار نشان می دهد به عنوان یک “جدید و خلاق جهت است.”

رقص با ستاره ها تنظیم شده است برای بازگشت به ABC در پاییز.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net