9-ساعت سوار اتوبوس های ترسناک می گیرند و بیشتر! داخل ‘چالش’ آخر

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از چالش: کل جنون آخر.

وقتی T. J. Lavin گفت که فصل 35 از چالش بود کل جنون آخر چیزی بود که او با اشاره به. این گروه تا به حال به بازحمت حرکت کردن 12 مایل از طریق برف و کوه های متعدد در طول چهار شنبه, جولای 15, اما جانی “موز” Devenanzio کشیده و آن را مستحکم اولین پیروزی خود را پس از سال 2016.

“من احساس می کنم اگر هر چیزی من فقط به خودم و هر کس دیگری وجود دارد که من هنوز دقیقا آنچه در آن طول می کشد برای رقابت در فوق العاده سطح بالا” در نگاه اول میزبان, 38, منحصرا گفت: در آخرین قسمت از “دیده بان با ما” پادکست. “من نمی بینیم که چگونه, از اینجا تا کنون کسی به من اجازه می دهد حتی آن را به نهایی دوباره اما من خوب با آن است.”

Johnny Bananas The Challenge
جانی موز در “چالش.” MTV

در طول مصاحبه, موز, دقیق را “وحشیانه” آخر آشکار چقدر دشوار بود — با وجود رشد اسکی و برف. اولین گروه گرفته شد از پناهگاه و حمل و نقل به یک کوه است. اما چقدر دور است ؟

“آن را حدود یک ساعت اتوبوس سواری. ما سوار از جمهوری چک به اتریش” واقعیت ستاره گفت: ما هفتگی. “همه چیز بسیار مسطح است. ما در این آزادراه که فقط به نظر می رسید مانند برای همیشه لطفا برای و سپس همه ناگهانی ما از پنجره بیرون را نگاه و در فاصله ما فقط دیدن این برف دربسته در محیط قله. و من می دانم که فقط از بودن در گذشته چالش های که در آن ما در حال رفتن است.”

او اشاره کرد که ارتفاع نیز یک عامل بزرگ و او فکر آن خواهد بازی را به نفع خود.

“من به برنده هر ارتفاع بالا از چالش های است که من در” هفت بار قهرمان گفت ما. “من نیز زمان زیادی را صرف زندگی در ارتفاع بنابراین من امیدوار بودم که این خواهد بود چیزی است که بازی به نفع من. … شما قرار است به صرف چند روز اجازه می دهد بدن خود را به مانند تنظیم به این واقعیت است که شما در حال حاضر 11,000 فوت بالاتر از شما بودند مانند چتربازی در ارتفاع. شما اصلا متوجه بیدار شدن در شب برای رفتن به حمام شما باید به خودتان را کنترل کنید و در برابر دیوار از آنجا که شما را از نفس.”

ارتفاع نه تنها بر بازیگران ، زمانی که این گروه تا به حال برای رفتن تا کنار کوه به جایی که آنها خواب, زن و شوهر تا به حال بد قرار می گیرند.

“یکی از ما فیلمبرداران تقریبا درگذشت” موز گفت. “آن را وحشیانه بود. ما در این کوچک مسیر و صبح روز دوم بعد از نهایی این بلیزارد منفجر در یک شب که آنها در حال انتظار نمی رود و آن را دید کاملا وحشتناک است. یکی از دوربین ها سقوط کردن از دنباله و برف آنقدر عمیق است که او به معنای واقعی کلمه غرق به گردن خود را در برف و آنها تا به حال به مانند استفاده از سه پایه و تجهیزات دوربین به جلو و این مرد به طوری که او نمی دفن خود را در بهمن.”

خوشبختانه همه آن را با خیال راحت به بالای کوه که در آن موز پرتاب شد به حذف نهایی در برابر روگان اوکانر.

The Challenge Finale Cast
کایل Fessy, سیاه, جانی, جنی و کری بر “چالش.” MTV

“چه نوع از پیچ آن این واقعیت است که روگان نامزد خود را. تا به حال که اتفاق افتاده است, من فکر می کنم شخص دیگری شده اند که رای دادند و سپس روگان شده اند رای دادند و در برابر آنها” دنیای واقعی آلوم مشترک اشاره کرد که در حالی که در حال پرتاب در “مکیده در لحظه” آن را به ارزش آن در پایان به دلیل آن ساخته شده او برنده است که بسیار بهتر است.

“وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از naysayers بیرون آمدن از چوب پس از این فصل بیش از تلاش برای باطل کردن همه چیز را که من انجام داد اما با بودن فقط یکی به رفتن و برنده یک حذف در آخر من فکر می کنم فقط به فقط اضافه کردن یک توطئه است که مردم در حال رفتن به آن را امتحان کنید و باز کردن از پیچ به منظور بی اعتبار ساختن آنچه من در این فصل است.”

گوش دادن به پادکست با جانی موز به صورت رایگان بالا و اشتراک در iTunes برای بیشتر منحصر به فرد تلویزیون, اخبار و مصاحبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>