امل کلونی به افتخار بود با 2020 گوئن Ifill آزادی مطبوعات جایزه

امل کلونی به افتخار بود با 2020 گوئن Ifill آزادی مطبوعات جایزه

امل کلونی خواهد بود با افتخار 2020 گوئن Ifill آزادی مطبوعات جایزه توسط کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) برای او فوق العاده و پایدار دستاورد در راه آزادی مطبوعات.

کلونی که متخصص در حقوق بین الملل عمومی, بین المللی, حقوق کیفری و حقوق بشر به مشتریان قبل از دادگاه ها مانند دادگاه جنایی بین المللی, دیوان بین المللی دادگستری و دادگاه اروپایی حقوق بشر. او نیز فراهم می کند مشاوره به دولت ها و افراد در مسائل حقوقی در مناطق از تجربه و تخصص.

او یک عضو از انگلستان تیم از کارشناسان در پیشگیری از خشونت جنسی در مناطق جنگی و او در انگلستان دادستان کل به خبرگان در حقوق بین الملل عمومی.

بودن سرسخت مدافع آزادی مطبوعات و حقوق روزنامه نگاران کلونی به عنوان مشاور بین المللی برای رادیو فردا و رسانه ای سازمان روزنامه نگاران و تنهاست و Kyaw سؤ دیگه که دستگیر شده بودند در میانمار در ماه دسامبر 2017 و محکوم به هفت سال زندان تحت این کشور قانون اسرار رسمی برای گزارش خود در جنایات علیه Rohingya میانمار توسط نیروهای.

او با CPJ در روزنامه نگاران مورد و همراه با مهر و CPJ از آن حمایت به نمایندگی از خبرنگاران رویترز و دیگر روزنامه نگاران زندانی در سراسر جهان در سازمان ملل متحد.

در اظهارات او در سازمان ملل متحد او به نام روزنامه نگاران محکومیت و حکم یک تقلید مسخره امیز از عدالت برشمرد و دفاعی خود را مورد. در مارس 2019 در دو روزنامه نگار آزاد شدند.

در به رسمیت شناختن او تلاش فوق العاده ای نسبت به آزادی مطبوعات CPJ است اعطای کلونی بسیار معتبر جایزه.

او شده است یک حامی قوی از CPJ ترویجی در سال های اخیر و گرفته تا فراخوان دولت برای شرایط اضطراری ویزا به روزنامه نگاران در پریشانی. او در حال حاضر به نمایندگی از ماریا Ressa, CPJ را 2018 گوئن Ifill برنده جایزه شده است که به جرم سایبر افترا یک جرم جنایی در فیلیپین.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>