برزیل Bolsonaro باقی مانده COVID-19 مثبت

Bolsonaro می گوید: او است که تجربه هر گونه علائم و استفاده از هیدروکسی کلروکین مشغول به کار بود. عکس: فایل

برازیلیا: رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro به اشتراک گذاشته شده در یکشنبه که او خود را آزمایش هنوز coronavirus خود را به عنوان آزمون بیرون آمد که دوباره مثبت.

“من خوب هستم خدا را شکر. دیروز صبح من در زمان آزمون و در شب نتیجه این شد که من هنوز مثبت برای coronavirus” رهبر راست گفت: در Facebook پخش زنده از باغ خود را اقامت رسمی در برازیلیا.

Bolsonaro گفت: او دچار علائم و استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین که او گفت که او مصرف شده است پس او تشخیص داده شد در هفته گذشته در حال کار است.

“من نه توصیه هر چیزی. من توصیه می که شما به دکتر خود صحبت کنید. در مورد من یک پزشک نظامی توصیه می شود هیدروکسی کلروکین و آن را کار کرده است.”

این دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری گفت: در یک بیانیه کوتاه که Bolsonaro که در 65 در گروه پرخطر باقی خواهد ماند و در قرنطینه رسمی الوردا کاخ محل اقامت که در آن او را به ادامه کار با ویدئو کنفرانس.

راست رئیس جمهور که سبب ايجاد بحث در برزیل برای بارها و بارها از موازین مستند اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش این ویروس برای اولین بار آزمایش مثبت یک هفته پیش.

او اعتراف کرد در روز دوشنبه از طریق تلفن مصاحبه با سی ان ان گفت که نمی تواند ایستاده این روال از در خانه ماندن” و گفت که او منتظر بود “نگرانی” با توجه به همه روشن به ترک خانه.

او گفت: کانال تلویزیونی او نیست تا به حال هیچ علائمی مانند تب یا مشکلات تنفسی پس از 6 جولای.

و او اضافه کرد که او همچنان به اقدامات ضد مالاریا دارو هیدروکسی کلروکین.

این دارو رانده شده و به عنوان یک درمان برای COVID-19 در بسیاری از کشورها — اما اثربخشی آن شده است به طور رسمی به اثبات رسیده و این مسئله عمیقا تقسیم جهانی جامعه علمی.

او با توجه به یک آزمایش جدید “در روزهای آینده.”

پس از تشخیص خود در جولای 7, Bolsonaro شده است محدود به کاخ ریاست جمهوری در کنار دیگر افرادی که در حال حاضر قرارداد این ویروس.

این گریه به دور از خود را به طور منظم در زندگی روزمره است که شامل خروج از محل اقامت به استقبال هواداران خود را اغلب در حالی که نادیده گرفتن اجتماعی فاصله اقدامات و بدون پوشیدن یک ماسک صورت.

و همچنین در نظر گرفتن بخشی در تماس های ویدئویی Bolsonaro دیده شده است تغذیه rheas — یک گونه پرنده بومی آمریکای جنوبی است که مربوط به شترمرغ و شترمرغ — در باغ اقامتگاه رسمی. یکی حتی pecked او.

برزیل بدترین دوم-آمار کشور در جهان توسط coronavirus پس از ایالات متحده آمریکا با بیش از 74,000 مرده و 1.9 میلیون نفر.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>