مشخصات بالا حساب توییتر از جمله اپل مشک دروازه هک شده برای سیفون کردن bitcoins

پس از حمله توییتر غیر فعال قابلیت پرینت از اعتبار حساب برای حدود دو ساعت در حالی که کار بر روی یک ثابت. عکس: فایل

سان فرانسیسکو: کلاهبرداران هک حساب رسمی توییتر از اپل, Elon Musk, جف بزوس و دیگران در روز چهارشنبه در تلاش برای گول زدن مردم به ارسال محبوب cryptocurrency بیت کوین.

لیستی از حساب های فرماندهی به سرعت در حال رشد شامل جو بایدن, باراک اوباما, Uber, مایکروسافت, co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت بیت کوین تخصص شرکت ها و بسیاری دیگر.

“روز سخت برای ما در توییتر” رئیس اجرایی جک دورسی گفت: در یک صدای جیر جیر.

“همه ما احساس وحشتناک این اتفاق افتاده است. ما تشخیص و به اشتراک گذاری همه چیز را ما می توانیم هنگامی که ما درک کامل تر از دقیقا چه اتفاقی افتاده است.”

این بایدن کمپین گفت: AFP که توییتر قفل کردن هک حساب به سرعت و حذف ساختگی صدای جیر جیر.

توییتر فعال توانایی پرینت از اعتبار حساب کسانی که با رسمی آبی مارک ها و علامت برای حدود دو ساعت در حالی که کار بر روی یک ثابت.

“اکثر حساب باید قادر به ارسال دوباره” توییتر پشتیبانی تیم گفت که در یک شب به روز رسانی وضعیت.

“همانطور که ما همچنان به کار بر روی رفع این قابلیت ممکن است می آیند و بروید. ما در حال کار برای به دست آوردن چیز به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

این دوگانه پست که تا حد زیادی حذف شده بودند از کار اخراج کردن از آرایه ای از مشخصات بالا حساب گفتن مردم آنها تا به حال 30 دقیقه به ارسال $1,000 در بیت کوین به منظور ارسال دو برابر.

“این یک کلاهبرداری شرکت نمی کنند!” Gemini cryptocurrency ارز از بنیانگذاران کامرون Winklevoss هشدار داد از حساب رسمی خود در توییتر.

“این همان حمله/تصاحب است که عمده دیگر پرکردن حساب های توییتر در حال تجربه. مراقب باشند!”

BitTorrent اجرایی جاستین خورشید ارائه شده است 1 میلیون دلار پاداش برای پیدا کردن توییتر هکرها و آوردن آنها به عدالت با توجه به گزارش های رسانه ها.

‘دادن’

سایت Blockchain.com که نظارت بر معاملات انجام شده در cryptocurrencies گفت: در مجموع 12.58 bitcoins به ارزش حدود $116,000, فرستاده شده بود به آدرس ایمیل ذکر شده در جعلی توییتهایی.

صدای جیر جیر که به نظر می رسد در مشک خوراک توییتر گفت: “خوشحال جمعه! من به پشت بیت کوین به همه امت من است. من دو برابر کردن تمام ارسال پرداخت به بیت کوین آدرس زیر دانلود کنید. شما ارسال 0.1 BTC من ارسال 0.2 BTC به عقب!”

آن اضافه شده است که این پیشنهاد “تنها برای 30 دقیقه.”

این پیام های جعلی که به نظر می رسد در حساب از دیگر شخصیت های معروف ساخته شده مشابه وعده فوری ثروت.

حساب ریاست جمهوری آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بیش از 83 میلیون پیروان بود و نه در میان کسانی که هک شده.

“با توجه به حساب که کردم هک اخیرا (سیب, Uber, گیتس, مشک و غیره) من در حال حاضر با تکیه به سمت این که یک داخلی سازش توییتر, سیستم API حمله از یک, اجتماعی, خبرخوان, خدمات,” بیت کوین اقتدار و نویسنده Andreas Antonopoulos گفت: در یک صدای جیر جیر از @aantonop حساب.

راشل Tobac از امنیت سایبری شرکت SocialProof امنیت theorised که هکرها کنترل کردم از توییتر کارمند اداری دسترسی به “را برجسته حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها.”

به شب رسید در توییتر چمن خانه در سان فرانسیسکو شرکت در ادامه به بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

یک نسخه از کلاهبرداری دعوت مردم به کلیک بر روی یک لینک که در آن آنها خواهد بود استفاده قرار گیرد.

“همه مهم پرکردن حساب های توییتر شده است به خطر بیافتد” Winklevoss هشدار داد در یک صدای جیر جیر.

در میان حساب های هک شد @gemini استفاده crypto-ارز با توجه به برادر دوقلوی او و از بنیانگذاران تایلر Winklevoss.

توییتر شده است توسط هکرها هدف قرار داده در گذشته است.

در ماه مارس سال 2017 حساب از سازمان عفو بین الملل فرانسه وزارت اقتصاد و بزرگ سیاه و سفید دیک, شمال امریکا, خدمات شکسته شد به توسط هکرها در نظر گرفته شده که وفادار به رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

در ماه اوت گذشته یک سری توهین و یا نژادپرستانه پیام های ارسال شده و در حساب شخصی توییتر دورسی بنیانگذار بدون دانش خود را.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>