جو بایدن باز می شود تا بزرگترین نظرسنجی ملی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از تامین نامزدی به عنوان مستقل رها جمهور


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای جو بایدن نمی تواند عبور شناختی آزمون: گتی ایماژ

جو بایدن باز کرده است تا خود را بزرگترین نظرسنجی سرب بیش از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تامین نامزدی جدید در سراسر کشور نظرسنجی نشان دادن او را با 15 نقطه مزیت در رقابت برای کاخ سفید است.

ثبت نام رای دهندگان به معاون سابق رئیس جمهور بیش از این وقت 52 – 37 درصد با توجه به کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه ملی نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه. همان نظرسنجی یک ماه پیش به آقای بایدن سرب هشت امتیاز 49 – 41 درصد است.

نظرسنجی پیشنهاد کرد که رای دهندگان مستقل شدند شیفت. در ماه ژوئن رای دهندگان مستقل تقسیم شدند تقریبا به طور مساوی بین این دو در حال حاضر آقای بایدن آگهی 51 – 34 درصد است.

“بله هنوز 16 هفته تا روز انتخابات, اما این است که بسیار ناخوشایند زمان واقعی نگاهی به آنچه در آینده می تواند برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ صعودی بدون پوشش نقره ای, بدون تشویق روند در جایی پنهان در این بررسی برای رئیس جمهور گفت:” کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه رای گیری تحلیلگر تیم مالوی.

این نظرسنجی مورد بررسی 1,273 خود شناسایی و ثبت نام رای دهندگان در سراسر کشور بین ژوئیه 9 – 13 با یک حاشیه خطا از 2.8 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de