کشمیر دارای حق خود مختاری می گوید: سابق کاتالان رهبر Puigdemont

“اگر حق تعیین سرنوشت به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک حق در هر نوع مذاکره تنها از آن خواهد شد ممکن است برای محافظت از مفهوم حق تعیین سرنوشت” سابق کاتالان جمهور و MEP کارلس Puigdemont گفت. —AFP/پو Barrena/فایل

بروکسل: کشمیر سزاوار حق تعیین سرنوشت سابق کاتالان جمهور کارلس Puigdemont گفت: روز شنبه در حالی که تاکید شد که در آن یک حق اساسی بشر است.

صحبت کردن به اخبار زیر یک کنفرانس در کشمیر در باشگاه مطبوعات بروکسل اروپا Puigdemont — همچنین یک عضو پارلمان اروپا (MEP) — حقوق بشر گفت: نمی تواند تعریف شود بدون از جمله اساسی حق تعیین سرنوشت.

MEP — که زندگی در تبعید در بلژیک است و در حال حاضر توسط اسپانیایی قضائیه برای بازی در کاتالونیا را تلاش ناموفق در استقلال — گفت: “اروپا یک استاندارد دوگانه در حقوق بشر است.

“خط پایین این است که اگر شما از احترام به حقوق بشر و سپس شما را مجبور به احترام به حق تعیین سرنوشت” او گفت:, و اضافه کرد که اراده مردم شکل گرفته بر اساس دموکراسی و مشاوره.

“اگر حق تعیین سرنوشت به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک حق در هر نوع مذاکره تنها از آن خواهد شد ممکن است برای محافظت از مفهوم حق تعیین سرنوشت” Puigdemont اشاره کرد.

از سوی دیگر مانوئلا Ripa — که انتخاب شده است یک MEP برای چهارمین بار گفت که او غمگین به یاد بگیرند که برای سال کشمیری مردم شده اند در انتظار برای یک همه پرسی در اروپا بر حق خود برای تعیین سرنوشت.

او گفت: این خبر که او نیز آمد به می دانم که هند تا به حال یک موضع قوی در این زمینه و نمی خواهید یک رفراندوم.

به عنوان یک MEP او سعی خواهد کرد به آوردن احزاب با هم در مورد این موضوع گفت: Ripa است که مجموعه ای به جای آلمان دکتر کلاوس Buchner — یک هوادار از کشمیر موضوع است.

سازمان کشمیر ائتلاف (OKC) رهبر وکیل مدافع Abdul Majid Tramboo در پاسخ به نتیجه گیری ساخته شده در 15 اتحادیه اروپا-هند اجلاس سران برگزار شد در جولای 15, گفته آنها “تاسف”.

در مجازی نشست رهبران اروپایی را افزایش نمی دهد مسائل مربوط به حقوق بشر به عنوان ما به شدت به حال انتظار می رود آنها را به Tramboo اشاره کرد و اضافه کرد که بخشی از این رویداد را در دستور کار اصلی در چارچوب گفت و گو در مورد حقوق بشر.

در پاسخ به یک سوال در مورد حقوق بشر در این قاره کشمیر شورای-اروپا (KC-اتحادیه اروپا) رئیس علی رضا سید گفت: “وجود استانداردهای دوگانه.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>