کیم کارداشیان, Elon Musk و بیشتر در حساب توییتر هک

Gotcha! کیم کارداشیان, Elon Musk و بیشتر ستاره ها در میان کسانی که حساب توییتر هک شد در چهار شنبه 15 ژوئیه در تلاش برای سرقت بیت کوین بودجه.

“احساس خوب! همه BTC فرستاده برای من فرستاده می شوند دو برابر لذت بردن از” کارداشیان حساب توییتی در 6:05 p. m. ET. آن را از آنجا حذف شده است.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره پیام آینه مشابه جعلی توییتهایی دیده می شود , باراک اوباما, جو بایدن, Kanye West و بیل گیتس‘ پروفیل های در طول روز است. گسترده تصاحب محور در نادرست وعده دادن بیت کوین ارز به افرادی که ارسال cryptocurrency خاص bitcoin آدرس از واشنگتن پست گزارش شده است.

در حال حاضر حذف توییت های ارسال شده از مشک مشخصات خواندن “احساس greatful دو برابر تمام پرداخت های ارسال شده به من BTC آدرس! شما ارسال $1,000 من ارسال $2,000! تنها انجام این کار را برای بعد از 30 دقیقه.”

حساب های شرکت نیز قربانی این کلاهبرداری با بارگذاری و اپل پروفایل ارسال پیام درخواست برای پول است.

“با توجه به Covid-19 ما در حال دادن به بیش از $10,000,000 در بیت کوین! تمام پرداخت های ارسال شده به ما به آدرس زیر ارسال خواهد شد بازگشت دو برابر” Uber پست بخوانید. این شرکت بعدها تایید کرد که هک شده بود.

به عنوان یک نتیجه از حادثه توییتر را مسدود کرده است تمام حسابهای تأییدشده با مارک ها و علامت از بودن قادر به ارسال تا زمانی که این موضوع حل شود.

“ما آگاه هستند از امنیت و حادثه تأثیر حساب در توییتر” پشتیبانی از توییتر نوشت: روز چهارشنبه در رسانه های اجتماعی پلت فرم. “ما در حال بررسی و مراحل گرفتن به آن را تعمیر. ما به روز رسانی خواهد شد هر کس در مدت کوتاهی.”

این شرکت توضیح داد که بسیاری از کاربران نمی خواهد بود قادر به ارسال و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حالی که تحقیقات مربوط به هک در جریان است.

“ما در حال ادامه برای محدود کردن توانایی پرینت تنظیم مجدد رمز عبور خود را و برخی دیگر از حساب ویژگی های در حالی که ما به این نگاه کنید. با تشکر برای صبر و شکیبایی شما,” حمایت از تیم اضافه شده است.

بیت کوین سرمایه گذار کامرون Winklevoss یکی از تایید حساب دارندگان گفتن پیروان خود را به شرکت در شم.

“این یک کلاهبرداری شرکت نمی کنند!” او در توئیتر خود نوشت. “این همان حمله/تصاحب است که عمده دیگر پرکردن حساب های توییتر در حال تجربه. مراقب باشند! وضعیت در حال انجام است.”

با توجه به سی ان ان, کسب و کار, FBI نیز به دنبال اقدامات متقلبانه.

مجرمان پشت این حادثه هنوز به توان و توییتر نشده اعلام کرد چگونه گذشت امنیتی اتفاق افتاده است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de