ذهن ترا درهم میشکنند تصمیم’: برخی از معلمان و پدر و مادر شی به عنوان دیترویت بازگشایی کلاس های درس

دیترویت — خشم اطراف شروع مدرسه تابستانی در دیترویت این هفته ارائه می دهد یک پیش نمایش از احساسی جنگ است که می تواند آمار بسیاری از جوامع این سقوط.

شهر اصلی منطقه مدرسه ساخته شده غیر معمول تصمیم به باز کردن کلاس های درس به صورت حضوری تابستان شروع یادگیری شنبه به امید کمک به کودکان بگیر تا چهار ماه پس از coronavirus مجبور مدارس به نزدیک است.

در حالی که این منطقه می گوید: در آن زمان اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس و تاکید کرد که هیچ دانش آموزان و یا معلمان مجبور شدند برای شرکت در چهره به چهره آموزش دو روز اول کلاس بودند ملاقات با تظاهرات. فعالان مسدود اتوبوس مدرسه از خروج از اتوبوس و انبار. یک حقوق مدنی وکیل استفاده می شود که کلمه “نسل کشی” برای توصیف این اثر از منطقه تصمیم به این دلیل که جمعیت دانشجویی است که 96 درصد سیاه و سفید و یا لاتین می گوید او قصد دارد به دنبال یک دستور به بستن مدارس. سر از شهرستان صنفی معلمان به نام فرد در مدرسه تابستانی “ذهن ترا درهم میشکنند تصمیم گیری است.” و برخی از پدر و مادر ابراز رزرو قبر در مورد اینکه آیا کودکان خود را امن خواهد بود.

“من می ترسم” گفت: کیم مارتین 50 بود که چیدن پسرش, Allyn یک هشتم گریدر از تابستان کلاس های مدرسه در برندا اسکات آکادمی در دیترویت سمت شرق دوشنبه. “من نمی خواهم پسرم را به مریض. او مبتلا به آسم.”

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در سراسر کشور بسیاری از مناطق درگیر در آنچه که تبدیل به یک بسیار سیاسی بحث در مورد مدرسه reopenings با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به خودداری از کمک های مالی از مدارس که ارائه نمی دهد فرد در آموزش. روز دوشنبه دو کشور بزرگترین مناطق — لس آنجلس و سن دیگو — گفت: آنها را ارائه نمی دهد در فرد آموزش زمانی که آنها برای بازگشایی سال تحصیلی جدید به دلیل افزایش COVID-19 مورد اعداد در کالیفرنیا است.

دیترویت که حدود 500 دانش آموزان با حضور در کلاس های مدارس دوشنبه 23 نه تنها شهر برای نگه داشتن فرد در مدرسه تابستانی. برخی از مناطق اگر چه از جمله در کانکتیکات و آیووا در حال حاضر به تعطیل به دلیل تایید یا مورد مشکوک به ویروس.

شواهد نشان می دهد که کودکان نه به عنوان مستعد ابتلا به این ویروس به عنوان بزرگسالان اما برخی از کودکان فوت کرده اند از جمله 5 سال در دیترویت. معلمان نیز نگرانی در مورد خطرات آنها در صورت بازگشت به کار.

اما دیترویت مدارس سرپرست نیکولای ویتی گفت: این شهرستان در کودکان, اکثریت قریب به اتفاق آنها به عنوان طبقه بندی شده از لحاظ اقتصادی محروم توسط دولت و نمرات آزمون نشان دادن آنها به مراتب پشت سر همسالان خود آکادمیک نمی توانیم به دست خیلی بیشتر از مدرسه است.

“فرزندان ما نیاز ما,” او گفت:. “مردم باید برای دریافت کردن حاشیه و در این زمینه دریافت کنید و کشف کردن آنچه که جدید به نظر می رسد طبیعی مانند مدرسه تحت COVID-19.”

او را رد کرد و منتقدان که می گویند این منطقه باید گیر, آنلاین, آموزش هر دو از آنجا که بسیاری از کودکان در دیترویت لازم نیست کامپیوتر — عمده بشردوستانه تلاش اعلام کرد در ماه آوریل به توزیع قرص و یا کامپیوتر به هر دیترویت دانشجو تا کنون تنها به دانش آموزان دبیرستانی — و از آنجا که نیازهای دانش آموزان را نمی توان به طور کامل ملاقات آنلاین.

“بسیاری از کودکان قادر خواهد بود به ماندن متمرکز و مشغول دریافت و حمایت آنها نیاز تحصیلی و اجتماعی, احساسی,” او گفت:.

COVID-19 کوبیده شده است دیترویت که در آن 1,461 که مردم از این ویروس از ماه مارس. مدرسه منطقه از دست داده و حدود 10 کارمند ویتی گفت و او معتقد است که تقریبا هر دانش آموز و کارمند شد خطر قرار داده است.

در حالی که برخی می گویند که دلیل دیگری برای نگه داشتن کلاس های درس بسته ویتی استدلال می کند که این یک دلیل برای باز کردن آنها را برای دانش آموزانی که پدر و مادر احساس راحت با این ایده.

“ما در پر کردن صدمه دیده است که این کودکان و خانواده های خود را,” او گفت:.

منطقه در حال شکل گرفتن اقدامات ایمنی از جمله محدود کردن اندازه کلاس به دانش آموزان 15, چک کردن درجه حرارت از تمام دانش آموزان و کارکنان و تمیز کردن همه مدارس روزانه ویتی گفت. معلمان آزمایش شده اند برای ویروس, اما دانش آموزان نیست — در بخشی به دلیل برخی از پدر و مادر گفت: آنها نمی خواهند فرزندان خود را آزمایش و در بخشی به دلیل این منطقه دسترسی ندارد به اندازه کافی آزمایش است که می تواند به سرعت به یک نتیجه, او گفت:.

یک معلم انجام یک کلاس در اولین روز مدرسه تابستانی در دیترویت در 13 ژوئیه سال 2020 است. (@Dr_Vitti از طریق توییتر)

او افزود که در این طرح دستکاری شده در یک سری از جلسات مجازی با معلمان و دانش آموزان ، والدین و کارکنان منطقه و ارائه شد در دو مدرسه جلسات هیئت مدیره.

برخی از پدر و مادر گفت: آنها راحت با این منطقه اقدامات است.

“همه با پوشیدن ماسک خود را گفت:” Shallena Cummings, 22 که ارسال دخترش Zarha, 6, به مدرسه تابستانی در برندا اسکات بنابراین او می تواند بهتر آماده برای کلاس اول. “فرزند من رو ضد عفونی کننده دست و همه چیز.”

کامینگز تا به حال برخی از رزرو هنگامی که او را دیدم که در میشیگان مورد اعداد باید شروع به بالا رفتن دوباره پس از پایین آمدن از اوج خود در ماه آوریل است.

“من صادقانه در مورد تغییر ذهن من,” او گفت:. “اما پس از آن من گفتم: خوب او برای رفتن به مدرسه در برخی از نقطه. من تا به حال به آن گذشته است.”

مارتین گرچه همچنان نگران است. عمو و پسر عموی درگذشت از COVID-19. او دیابت است و به عنوان پسر او می رود به مدرسه تابستانی او نگرانی در مورد سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان امکان است که او می تواند این ویروس در صفحه اصلی.

اما Allyn نیاز به تصویب یک کلاس زبان انگلیسی به طوری که او می تواند به پیشبرد دبیرستان و کلاس های آنلاین نیست یک گزینه است چرا که او هیچ کامپیوتر در خانه, او گفت:.

ترنس مارتین که منجر دیترویت فدراسیون معلمان شهرستان صنفی معلمان گفت: او نمی بینیم نیاز به قرار دادن دانش آموزان یا کارکنان در معرض خطر است. او گفت: این منطقه باید تمرکز بر beefing تا آنلاین آموزش در عوض در مورد مدارس نمی تواند باز در پاییز.

“شده است وجود دارد افزایش به تازگی در دولت است. آن را فقط عاقلانه نیست,” او گفت:. “من قطعا درک این منطقه در پاسخ به پدر و مادر گفت:” ما می خواهیم بچه های ما به یک فرصت اند و ما نمی خواهیم آنها را برای آمدن به سال تحصیلی آینده در کسری.'” اما او فکر می کند کلاس های آنلاین خواهد بود امن تر است.

مارتین نامه با منطقه مورد مدرسه تابستانی پس از شنیدن از معلمان که می خواستند مدرسه تابستانی موقعیت. او به مذاکره پرداخت و شرایط کاری مطمئن شوید این مشاغل خواهد بود داوطلبانه است.

تا کنون او گفت که او شنیده نشده هر عمده ایمنی شکایت از اعضای خود, اما او می گوید که باید از نزدیک ببینید که چه اتفاقی می افتد و چه درس های آموخته می تواند سقوط.

حقوق مدنی وکیل Shanta درایور ملی رئیس سازمان فعال توسط هر معنی لازم که منجر به تظاهرات در اتوبوس انبار دوشنبه و سه شنبه گفت که او برنامه ریزی شده به فایل های کت و شلوار از طرف دیترویت کودکان چهارشنبه. کت و شلوار در دولت دادگاه ادعا می کند در برابر منطقه و مقامات دولتی را به دنبال دستور به نیروی منطقه به مدرسه تابستانی.

کارگران نشستن در میان ده ها تن از بیکار اتوبوس مدرسه پس از تظاهرکنندگان مسدود وآمد از دیترویت مدارس دولتی طرف غرب ترمینال اتوبوس در اولین روز از تابستان مدرسه در روز دوشنبه. (David Guralnick / اخبار دیترویت از طریق AP)

“ما می توانیم پیش بینی است که برخی از افراد جوان در حال رفتن برای دریافت آلوده به این ویروس در این تابستان به این دلیل بازگشایی و همه سزاوار حفاظت از آن,” او گفت:.

او سوال چرا دیترویت شد باز مدارس به صورت چهره به چهره آموزش که بسیاری دیگر از مناطق در دولت در حال ارائه در تابستان مدرسه ها تنها حاضر اگر در همه. او در مقایسه با تصمیم برای بدنام مطالعه تاسکیگی آغاز شد که در دهه 1930 و صدها نفر از مردان آمریکایی با عدم درمان سفلیس دهه گفت: او احساس دیترویت نفر به طور مشابه, در معرض خطرناک بهداشت عمومی آزمایش.

“ما لازم نیست دیگر حمله نژادپرستانه علیه دیترویت یا دیترویت بود مورد استفاده در این تابستان به عنوان یک تاسکیگی آزمایش برای تعیین اینکه آیا یا نه بازگشایی مدارس می توانند در پاییز.”

ویتی گفت: او را نه در مورد پرونده های حقوقی. “ما احساس می کنیم که ما در حال اجرای ایالتی و فدرال مورد نیاز به صورت چهره به چهره آموزش,” او گفت:. “ما رفته بالا و فراتر از پروتکل های ایمنی و الزامات و خواهد بود به خوبی آماده” برای دفاع از آنها در دادگاه گفت. یک سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه تهدید.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

راننده سوال منطقه اقدامات احتیاطی. او متصل به یک خبرنگار با یک اتوبوس مدرسه, راننده Kenshawn Siebert که می گوید او گزارش کار در انبار که در آن راننده بود دوشنبه در اعتراض به کشف کنند که هیچ ماسک یا ضد عفونی کننده دست برای اتوبوس.

Siebert که محور یک اتوبوس مدرسه را برای این شهرستان به مدت پنج سال گفت: ان بی سی نیوز که به او داده شد هیچ آموزشی برای نحوه ایمن نگه داشتن کودکان در اتوبوس خود را. او آزمایش ویروس. و پس از از دست دادن چهار به COVID-19 در چند ماه گذشته او گفت که او حاضر به رانندگی مسیر خود را دوشنبه و قصد ندارد به عقب برگردید.

“من نمی خواهم برای دیدن فرزند من در ونتیلاتور,” Siebert یک پدر چهار گفت: “و من نمی خواهم برای دیدن کسی دیگری کودک در ونتیلاتور.”

ادوارد فلاوین سخنگوی ملی بیان و تثلیث حمل و نقل که در آن Siebert کرد و گفت: همه رانندگان کامل آموزشی و دانش آموزان ملزم به پوشیدن ماسک و استفاده از ضد عفونی کننده دست در اتوبوس.

“ایمنی و سلامت و رفاه ما مسافران و کارکنان باقی خواهد ماند و ما اولویت شماره 1,” او گفت:.

راننده درگیر شده است در حقوق مدنی و مسائل مربوط به مهاجرت برای سال اما تأکید کرد که این تصمیم به باز کردن مدارس این تابستان “است که نزدیک ترین چیز در زندگی من است که من را دیده اند که بویش از نسل کشی است.”

بازگشايي او گفت: “وحشتناک است و باید متوقف شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>