تغذیه با شیر مادر می تواند یک وظیفه دلهره آور برای مادران جدید اما مادرم مثل ما میزبان کریستینا گاریبالدی و پرسه زن در این شهر Brianne Manz هستند های دنده و تبادل نظر آنها سوگند یاد زمانی که آنها پرستاری آنهایی که کمی خود را. سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای دیدن آنچه که آنها تا به حال به می گویند.

On-the-Go تغذیه
“من عاشق بید پمپ به دلیل نبود یک ماشین بزرگ بنابراین شما در واقع آنها را در سینه بند خود را. آن را به بهترین چیزی که تا کنون و به ندرت از آن ساخته شده است هر گونه سر و صدا” Manz می گوید او برای اولین بار انتخاب کنید.

“من تا به حال بید پمپ به عنوان به خوبی و من آن را دوست داشتم. شما می توانید به معنای واقعی کلمه راه رفتن در اطراف خانه. شما می توانید خلاء و تمیز و شما بسته را به خود پمپ” گاریبالدی موافق است. “شما تلفن همراه, پس از آن ساخته شده تغذیه با شیر مادر خیلی آسان تر است.”

Breast-Feeding Gear and Gadgets Real Moms Swear By 2
اشلی گراهام حسن نیت ارائه میدهد از اشلی گراهام/Instagram

آسایش کلیدی است
Manz که یک مادر از سه قسم توسط Boppy بالش زمانی که او پرستاری: “من آن را دوست داشتم, من فکر کردم آن شگفت انگیز بود. آن را بزرگ برای خود بازگشت.”

درد و راه حل
“Lansinoh TheraPearl 3-در-1 سینه درمان بسته های گرم و سرد. در آغاز هنگامی که شما به سفید شما می توانید آنها را پاپ یا در مایکروویو به آنها را گرم و یا در فریزر به آنها را سرد که واقعا کمک می کند” گاریبالدی توصیه برای تسکین درد. “همچنین, زمین, مادر, آلی, نوک پستان کره — نوک سینه خود را خواهد شد با تشکر از شما بعد! آن را سرگرم کننده نیست در ابتدا من نمیخوام دروغ. اما آن را آسان تر!”

شب تسکین
“این Haakaa پمپ است که این سیلیکون پمپ پستان کتابچه راهنمای کاربر است که شما می توانید در واقع استفاده از در حالی که شما در حال تغذیه با شیر مادر در یک طرف و به امداد در طرف دیگر. آن را فقط تراك و شما آن را ترک وجود دارد” گاریبالدی توضیح می دهد. “شما در واقع یک مقدار مناسب و معقول از شیر بود که فوق العاده مفید در آغاز هنگامی که شما در حال engorged. به خصوص در نیمه شب شما فقط آن را و شما خوب به آن بروید!”

Breast-Feeding Gear and Gadgets Real Moms Swear By
کیت آپتون حسن نیت ارائه میدهد از کیت آپتون/Instagram

در آخرین قسمت از مادرم مثل ما گاریبالدی و Manz همچنین شکستن بزرگترین افراد مشهور, پدر و مادر, اخبار این هفته — از Jana Kramer را گریان درخواست برای کمک با خستگی به Tori Roloff را clapback به پدر و مادر, پلیس, سازمان دیده بان ویدیو در بالا به شنیدن آن است.

گرفتن مامان مثل ما هر پنج شنبه در آمریکا هفتگی کانال یوتیوب در 3 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله