اورلاندو بلوم قلب شکسته ‘ پس از سگ می رود از دست رفته

در lookout. اورلاندو بلوم رسیده به طرفداران خود از طریق رسانه های اجتماعی پس از سگ خود را توانا و ناپدید شد.

“🚨توانا از دست رفته است 🚨 ” بریتانیا بازیگر 43 نوشت طریق Instagram در یکشنبه, جولای 15, ذکر او گذشته دیده می شود در منتکیتو کالیفرنیا که در آن شکوفه دارای یک صفحه اصلی با باردار خود را نامزد کتی پری.

این دزدان دریایی کارائیب ستاره توضیح داد که توانا است رنده شده و یک شماره تماس خود را در یقه تماس بگیرید اگر او کشف شده است.

“اگر شما او را به دامپزشک محلی خود و یا پناهگاه یا ایستگاه پلیس او می توان به من” شکوفه نوشت. “پاداش لطفا فقط ارسال اطلاعات املاک قلب من است که در حال حاضر شکسته پس لطفا همین حالا اضافه کردن توهین به جراحت 🖤.”

Orlando Bloom dog missing
اورلاندو بلوم لوران Vu/SIPA/شاتر; جریان: حسن نیت ارائه میدهد از اورلاندو بلوم/Instagram

The Lord of the Rings ستاره به اشتراک گذاشته شده یک سری از عکس های خود را خزدار دوستان در کنار درخواست برای کمک در محل او را با خیال راحت.

“دعا شما او را پیدا کنید❤️” یکی از طرفداران پاسخ داد. دوم نوشت: “به خانه توانا 💕.”

توانا و یکی از دو یکسان به دنبال پودلس که شکوفه سهام با پری, 35. دیگر خود سگ است به نام قطعه.

این زن و شوهر که در انتظار اولین فرزند خود هم اغلب پست عکس های از حیوانات خود را. این “باهم Calma” خواننده اما هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد این سگ ناپدید شدن است.

در حالی که انتظار برای استقبال از نوزاد خود را به جفت بارها خود را نشان داد عشق به سگ خود را از طریق رسانه های اجتماعی.

توانا ساخته شده خود را Instagram اولین بار در بلوم حساب در سال 2016. در طول سال شکوفه گرفته شده خود را پوچ در دوچرخه سواری با او به ارمغان آورد او را در مجموعه فیلم برگزار شد و او در حالی که نما برای روی جلد GQ آلمان. در ماه فوریه pup پیوست صاحب خود را برای هفته مد میلان و نشسته ردیف جلو در کنار Cara Delevingne, اشلی بنسون و بلوم.

زیر ماه توانا و پاسگاه بازیگر مشترک پوشش Esquire سنگاپور. “نمی توانید این سگ. او همیشه سرقت من تندر” شکوفه زیر نویس خود Instagram عکس از شیک گسترش یافته است.

توانا نیز عکس snuggling تا بلوم 9 ساله پسر فلین که او سهام با همسر سابق میراندا کر.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>