صورتی را پدر ‘به پایان رسید و دور دوم از شیمی برای سرطان پروستات’

شجاع نبرد. صورتی نشان داد که پدرش جیم موراست سرطان پروستات است.

“این است که من عزیز بابا امروز صبح به رهبری برای عمل جراحی” سه بار برنده جایزه گرمی, 40, زیر نویس یک عکس از طریق Instagram در یکشنبه, جولای 15, جنگ ویتنام, veteran خندان در تخت بیمارستان در حالی که دست در دست با “عشق از زندگی خود را” فضل.

“او فقط به پایان رسید و دور دوم از شیمی برای, سرطان پروستات, سقوط کردن یک نردبان و شکسته خود را دوباره از دست رفته و عملکرد خود را در پاها” صورتی (نام واقعی Alecia Moore) ادامه داد. “من و طوفان شوهر [کری هارت] به اشتراک گذاشته شده خود را درخشان دکتر… دکتر بری از دیسک های ورزشی و مرکز ستون فقرات (من عاشق این مرد با تمام قلب من) هر سه این فوق مردان در واقع.”

در حالی که “آنچه در مورد ما” خواننده اشاره کرد که پدر او بود “ترس و درد” او بهترین خود را برای قرار دادن در صورت شجاع برای خانواده خود را قبل از رفتن به اتاق عمل.

“آنچه که او انجام شده است؟??? لبخند بر لب. جوک ترک خوردگی. ساخت هر کس دیگری احساس می کنید بهتر است,” او نوشت. “او در حال حاضر او به کلاهبرداری از ده ساعت بعد صحبت کردن در مورد بمب آتشزا و تک تیر اندازها و ویروس ها و خون گودال کوچک آب…. آه پدر. چگونه شگفت انگیز آن است که به تماشای شما سوت از طریق جهنم است.”

صورتی که پدر و مادر جیم و جودی مورو طلاق گرفته زمانی که او یک کودک بود — همواره یک رابطه نزدیک با پدر او. او در سال 2006 آلبوم i’m Not Deadآنها ضبط یک آهنگ هم با عنوان “من را دیده اند باران” نوشتند که او در طول زمان خود را در جنگ.

از طریق سال های جیم همواره چیزی جز ستایش برای دختر خود را که او موفق شده در اوایل روز از موسیقی حرفه ای است.

“هیچ چیز بهتر از و متحیر از دیدن او این کار را انجام,” او گفت: شهرستان فیلادلفیا کاغذ در سال 2000. “او گفت که او در حال رفتن به آن را انجام دهد به عنوان یک بچه و او آن را به معنای.”

صورتی است بازگشت و به نفع بسیاری از بار پرداخت ادای احترام به پدر او از طریق Instagram و زمانی که او موفق به دریافت یک ستاره در هالیوود یاد پیاده روی مشاهیر.

“امروز برای من یک جشن چیزی که پدرم به من آموخت و آن این است:” به خود خود تو درست باشد,’,” او گفت: در سال 2019 مراسم است. “اگر شما در راه رفتن همراه این بلوار و شما نگاهی به این نام وجود دارد که قدرت نهفته در آن است. ‘به خود خود تو درست باشد.’ وجود یک قدرت در باور به خود. وجود یک قدرت در نه در زندگی و نه بر خودتان. … امروز ثابت می کند که.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>