راشل لی کوک شوهر جدا Daniel Gillies فایل برای طلاق

چرخش صفحه. Rachael Leigh Cook and Daniel Gillies در حال حرکت رو به جلو خود را با تقسیم یک سال پس از اعلام جدایی خود را.

این اصل آلوم 44 برای ثبت طلاق در پنج شنبه, جولای 10, با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط ما هفتگی در پنج شنبه, جولای 15. مورد ذکر شده است به عنوان “انحلال با فرزندان صغیر” و باز در استنلی Mosk دادگاه در لس آنجلس.

تشکیل پرونده می آید فقط بیش از یک سال پس از جفت اعلام کرد آنها جدا جلوتر از 15 سال سالگرد عروسی.

Rachel Leigh Cook Husband Daniel Gillies Files for Divorce After Separation
Rachael Leigh Cook and Daniel Gillies اریک Charbonneau/تالار گفتگو/AP/شاتر

“با قدردانی عمیق خود را برای هر سال ما با هم صرف و هزاران نفر از خاطرات مشترک ما باید دو طرف تصمیم به جدا به عنوان یک زن و شوهر” جفت نوشت: در یک بیانیه مشترک از طریق Instagram در ژوئن 2019. “این تصمیم نیست یکی از ما آمده اند به راحتی و یا به آرامی. ما عشق و احترام به یکدیگر به عنوان پدر و مادر مردم و هنرمندان و نگاه به جلو به حفظ بهترین قطعات از رابطه ما برای سالهای زیادی را به آمده است.”

به او که همه ستاره های 40 و The Vampire Diaries آلوم چهارشنبه در اوت 2004. آنها دو فرزند دختر شارلوت 6 و تئودور 5.

پس از فروپاشی طبخ باز کرد تا در مورد این دو تصمیم به راه جداگانه خود را پس از نزدیک به 20 سال با هم.

“ما ازدواج کردم زمانی که من در 24. من فکر می کنم ما فقط کمی جلوتر از منحنی پس از آن احساس می کند مانند ما برای اولین بار است که سخت است اما من نمی دانم,” او گفت: , سرگرمی, امشب در جولای 2019. “من هنوز هم او را دوست دارم به مرگ او رفته و من او را از دست ندهید اما ما فقط در حال رفتن به ایجاد یک مسیر جدید رو به جلو است.”

او افزود: “این قیاس من می خواهم به استفاده از شخصیت های همان باقی بماند اما این فصل در حال پایان یافتن است. ما حرکت رو به جلو است.”

کانادا بومی تکرار سابق خود را از احساسات در طول مصاحبه در ژانویه تماس خود را در “بهترین دوست.”

در حالی که بحث در مورد برنامه های خود را برای اولین روز ولنتاین به عنوان یک مرد تنها Gillies نشان داد که جفت هرگز جشن تعطیلات در حالی که با هم.

“نه به صدا unromantic چرا که راشل و من تا به حال بسیار با محبت و رابطه فوق العاده, اما ما هرگز این روز بسیار, توجه,” او گفت: , سرگرمی, امشب کانادا در آن زمان است. “ما هر روز به ویژه زمانی که ما ازدواج کرده بودند.”

با وجود قرار دادن نه قانونی چرخ را به حرکت تا زمانی که در این ماه این جفت ارز در زمان گام های رو به جلو در مورد زندگی جدید خود را از هم جدا در اوایل سال توسط مثال خود را در استودیو سیتی کالیفرنیا در خانه ممکن است.

انواع گزارش داد که سابق زن و شوهر با قیمت چهار خوابه چهار و نیم حمام خانه در $4.785 میلیون. این ملک همچنین شامل یک مهمانخانه.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de