هیچ شرم در خود بازی! لی Messer و بیشتر نوجوانان و مادر ستاره bashed رسانه های اجتماعی دیوهای سوال خود را در تصمیم گیری های پدر و مادر.

به امید فضل و ایمان نویسنده ناودان پدر و مادر پلیس در ماه مه سال 2020 پس از ارسال یک عکاسی از خود با دخترش, علی. غرب ویرجینیا بومی شد “بیمار” توسط نظرات در مورد preteen که تشخیص داده شد با یک شکل نادر دیستروفی عضلانی در سال 2014.

“برخی از این نظرات به یک عکس از من با علی در حال نفرت,” Messer که سهام علی و خواهر دوقلوی Adalynn با شوهر سابق او کوری ماجولتوییتی در آن زمان است. “من بیمار است. آنچه در جهان ما زندگی و بالا بردن فرزندان ما در؟”

این نوجوانان و مادر 2 ستاره رفت به نوشتن “بیایید یاد همه بچه های ما که ما هر متولد شده با تفاوت های منحصر به فرد است که ما را زیبا افراد ما هستند!!!”

Jenelle Evans تا به حال چیزی برای گفتن در مورد Messer مادری مهارت در ماه جولای سال 2019 زمانی که او بود bashed به صورت موقت از دست دادن حضانت فرزندان او — her و ناتان گریفیثپسر قیصر و او و دیوید Eason‘ثانیه پدر انسلی.

“بنابراین من حدس می زنم Leah خوبی مامان ؟” کارولینای شمالی بومی جواب منفی کاربر توییتر در زمان. “او خود را بچه ها گرفته شده و برگشت داده شده درست مثل من.”

Messer در پاسخ به نوشته “او باید پین مشکلات او بر کسی. چرا که نه آن را توان من است ؟ نگرانی در مورد آنچه که خوب است برای شما و کسانی که نوزادان Jenelle. توقف حمله به مردم در رسانه های اجتماعی.”

هنگامی که یک فن تحسین سابق تشویق کن برای صحبت کردن به او نوشت:, “She ain’t ارزش وقت من.”

یک سال قبل از Evans’ توییتهایی Messer گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری سرپرستی توافق با ماجول بود “همیشه 50/50.”

او توضیح داد که در سال 2018: “مردم مانند, ‘لی از دست بازداشت.’ من تقریبا اما من هرگز از دست حضانت از فرزندان من است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن چه بیشتر نوجوانان و مادر ستاره باید گفت به آنلاین عضو شورای نظارت مدت از Kailyn لوری به Maci Bookout.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله