مغلوب ساختن پیشی جستن دستیاران هشدار رئیس جمهور: وضعیت روحی حملات در بایدن می تواند علیه شما استفاده می شود

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزات انتخاباتی خود در حال هل دادن به جلو با تلاش برای حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن روان, تناسب اندام, با وجود رای گیری و راهنمایی از مشاوران و هشدار داد که این استراتژی می تواند نتیجه معکوس.

کمپین دستیاران شده بود در این مورد که با تمرکز بر بایدن روانی فراست نبود بهترین استراتژی حتی از رای گیری به خبرنگاران توضیح داد که چرا آن نبود رویکرد مناسب گفت: یک فرد نزدیک به مبارزات انتخاباتی. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است باطل که تمایلات فشار برای حمله تبلیغاتی که تصویر بکشد presumptive دموکرات به عنوان نامزد سالخورده با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

مبارزات انتخاباتی شده است در حال اجرا یک دسته تازه Facebook ads این هفته با عناوینی همچون “جو بایدن است که به وضوح کاهش” “جو بایدن لغزش است” و “آیا شما فکر می کنم جو بایدن دارای ذهنی شکیبایی به رئيس جمهور؟” و بیش از هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بالا مشاوران و اعضای خانواده را ترویج فیلم به تصویر کشیدن بایدن به عنوان اشتباه و لغزش بیش از کلمات خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران می گویند انتظار می رود خط حمله به بنوازند در سراسر بقیه مسابقه.

“بایدن خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور نشسته اگر انتخاب شود. خود هشیاری ذهنی بازی منصفانه” گفت: یک فرد آشنا با برنامه.

فشار می آید با وجود افزایش هشدارها از استراتژیست های جمهوری خواه که پیام می ایستد نافرجام در راه های مختلفی: این خطرات خاموش ارشد رای دهندگان که دیدن آن را به تمسخر آنها می گویند برخی از استراتژیست ایران و باز کردن درب برای بایدن کمپین به آتش با حمله به تهمت خود gaffes.

این کمپین نیز اجرا می شود خطر ابتلا به تنظیم نوار بیش از حد پایین برای بایدن 77 با به تصویر کشیدن او را به عنوان کسی که باید محدود به یک خانه سالمندان — مکرر خط حمله با مغلوب ساختن پیشی جستن 74.

“اگر تهمت نگه می دارد و شتم شناختی درام و بایدن را نشان می دهد و کامل جمله در بحث آن را بیش از بازی گفت:” علامت گذاری مک کینون جورج دبلیو بوش رئیس مشاور رسانه ای در سال 2004.

بایدن در حال حاضر نشان داده شده است توانایی خود را برای برنده شدن بیش از رای دهندگان در بحث مرحله در 11 دموکراتیک بحث او در شرکت به رهبر حزب خود را نامزد. در حالی که یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور انتقاد بایدن به بحث مهارت های او اذعان معاون سابق رئیس جمهور نشده بود با توجه به عملکرد بی مهارت است که انتظار می رود بر اساس رئیس جمهور حمله تبلیغات — ارائه یک خطر واقعی است که انتخاب مجدد تیم می تواند mismanaging انتظارات.

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که پاسخ به آنها شتاب رها کردن پشتیبانی برای سه گانه به پایین در عین حال یکی دیگر از لام که نتیجه معکوس در آنها را برای بیش از یک سال و پس از آن رک و پوست کنده شاید این فقط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که چیزی از دست رفته — اما همچنین کمپین” بایدن کمپین سخنگوی اندرو بیتس در بیانیه ای گفت.

مدافعان استراتژی می گویند هدف آنها این است که برای ایجاد یک ادامه نبض اتهامات بیش بایدن روانی تناسب اندام است که برگ یک ناخرسندی در میان رای دهندگان بیش از توانایی خود را به نگه داشتن اتاق های گسترده تر پیام استراتژی برای متقاعد کردن رای دهندگان آنها را نمی توان امن تحت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

“هر بار که جو بایدن صحبت می کند وجود دارد به سوالات مطرح شده در مورد تناسب اندام خود را برای” گفت: Jason Miller, یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ارتباطات مشاور. “رای دهندگان در حال حاضر شروع به چیدن بر این است که رفتن به ادامه تا زمانی که جو بایدن نگه می دارد و صحبت کردن است.”

این پیام همچنین وجوش با دیگر مکرر خط حمله: که بایدن نیست به اندازه کافی تیز به جلوگیری از تبدیل شدن به یک بی خبر دست نشانده از سمت چپ گفت: یک فرد آشنا با این موضوع.

این یک استراتژی با پژواک از سال 2016 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان او در زمان یک رویکرد مشابه برای رقابت با هیلاری کلینتون سوخت طیف وسیعی از تئوری های توطئه در مورد سلامت او.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیاز به تکان خوردن به شکستن بایدن مزیت در پای صندوق های رای پس از یک رشته شکست خورده ری بوت. بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در سراسر کشور شروع به پریدن کرد به 9 امتیاز در مقایسه با 5 نقطه مزیت در پایان ماه مه و با رئیس جمهور انتهایی در هفت کلید میدان نبرد متحده با توجه به روشن شدن سیاست های رای گیری متوسط است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شماره شده است به خصوص ضعیف در میان سالمندان که استراتژیست می گویند ممکن است پذیرای تبلیغات است که به نظر می رسد به کسی که به عنوان شدید به عنوان آنها 20 سال پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن — متفکر تمسخر لقب برای رقبا و مخالفان از جمله “کج هیلاری” “کمی مارکو” و “پوکاهونتاس” — تلاش برای پیدا کردن مشابه تعریف شعار برای بایدن. مشاوران پیشنهاد کرده اند که “خواب آلودگی جو” ممکن است بیشتر از نظر سیاسی مضر انتخاب, اما پس از نورد از طریق یک رشته از جایگزین هایی مانند “باتلاقی جو” و “وحشت زده “جو” مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به دور برگشت به این گزینه برای لحظه ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان استدلال می کنند آن را در زمان گذشته به سطح شیب دار تا حمله به یمن و با توجه به بزرگ و رو به رشد کسری بودجه رئیس جمهور چهره در پای صندوقهای رای است. آنها همچنین استدلال می کنند که دموکرات ها مطرح کرده اند سوال در مورد تهمت روانی نشاط برای سال ساخت آن منطقه از بحث معتبر بایدن به عنوان به خوبی.

“برگ برنده های کمپین است که در جایی که آنها نیاز به انجام همه چیز آنها می توانند انجام دهند” گفت: سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار سام Nunberg. “آنها حیف و میل سه محوری ماه وقت برای حمله و نابود کردن حریف است.”

اما پیری استدلال می تواند به قطع هر دو روش به عنوان تابستان پیشنهاد کرده است با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان با استفاده از همان خط حمله در برابر او. یک روز پس از یک ویدئو نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن به آرامی نزولی یک سطح شیب دار در وست پوینت و ناشیانه نوشیدن یک لیوان آب و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن لینکلن پروژه PAC تبدیل کلیپ ها به تبلیغ به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش داده و با شعار “برگ برنده خوبی نیست.”

دو برابر را در استراتژی هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سعی در قرعه کشی یک کنتراست با بایدن با شعار توانایی خود را به “آس” یک زوال عقل تست غربالگری است که می پرسد بیماران برای شناسایی یک کرگدن و زمان.

“نامزدها باید مراقب باشید در مورد حمله به مخالفان در یک موضوع که در آن آنها ممکن است خود را بدهی” مک کینون گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از نوار بایدن کمپین می توانید پخش از مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر می شود به مسائل شناختی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de