مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی مدیر کمپین در میان آشفتگی های سیاسی

رئیس جمهور Trumps استراتژی برای بی اعتبار ساختن محترم متخصص بیماری های عفونی Anthony Fauci که به صراحت هشدار داد که استراتژی آمریکا در برابر ویروس متزلزل است شکست مواجه. عکس: فایل

واشنگتن: وقت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به دنبال یک دوره دوم اخراج مدیر کمپین اواخر روز چهارشنبه با انتخابات فقط چهار ماه دور.

با دو نظر سنجی چهار شنبه اضافه کردن چند که به تازگی نشان داده اند که رییس جمهور آمریکا حمایت تانک او به توییتر اعلام کرد که براد Parscale خواهد بود جایگزین لایحه Stepien او معاون سابق مدیر کمپین.

ستایش هر دو برای تلاش های خود را او زده امیدوار توجه داشته باشید او به عنوان نگاه به آینده به نوامبر گفت: انتخابات “باید بسیار ساده تر” از سال 2016 “به عنوان نظر سنجی ما تعداد در حال افزایش سریع اقتصاد در حال بهتر شدن است, واکسن و درمان به زودی… بود و آمریکایی ها می خواهند امن خیابان ها و جوامع!”

اما واقعیت این است که خیره و جدی: بیش از 137,000 آمریکایی ها کشته شده اند توسط COVID-19 تایید موارد جدید در حال ظهور در 40 از 50 ایالت کالیفرنیا اعلام کرد آن را دوباره سازندگان: بخش عظیم آن اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن است برخورد با کارشناسان بهداشت و درمان وظیفه مبارزه با بحران.

با عفونت نرخ گرفته اند که اساسا مختلف مدار از کسانی که در اروپا و ایالات متحده در شکل بد است و رئیس جمهور به نظر می رسد که dodging موضوع.

روز چهارشنبه او در سفر به آتلانتا — به بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بروز این بیماری همه گیر در پاسخ به موارد سنبله در جنوب و غرب اما برای ارائه یک سخنرانی در نوسازی امریکا زیرساخت ها است.

یک روز پیش از او برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید که در آن او را لمس بر افراد متعدد و بدنام شدن خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن — اما به سختی با اشاره به شیوع.

تلاش خود را برای بی اعتبار ساختن محترم متخصص بیماری های عفونی Anthony Fauci که به صراحت هشدار داد که استراتژی آمریکا در برابر ویروس متزلزل است شکست مواجه.

حتی برخی از صداها در خود اردوگاه در حال درخواست از رئیس جمهور برای مقابله با مشکل جدی تر به جای سرزنش مقصر می گشتند.

“ما نمی Dr Fauci مشکل” تاکید کرد سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام. “من فکر می کنم هر گونه تلاش برای تضعیف او در حال رفتن به مولد.”

اوباما وزن در

کاخ سفید به دنبال آرام کردن آب با مغلوب ساختن پیشی جستن castigating تجارت مشاور پیتر ناوارو برای یک قطعه نظر در ایالات متحده آمریکا امروز این هفته حمله Fauci.

اما تهمت و کاخ سفید بارها و بارها مورد انتقاد قرار Fauci در هفته های اخیر.

Fauci توصیف تلاش به عنوان “عجیب و غریب” گفتن اقیانوس اطلس مجله که “در نهایت, آن لطمه می زند و رئیس جمهور به انجام این کار است.”

در میان هیاهوی باراک اوباما وزن در یک درخواست تجدید نظر برای غیر سیاسی عمل است.

“آخرین اطلاعات ارائه می دهد یک یادآوری غم انگیز است که این ویروس نمی مراقبت در مورد چرخش و یا ایدئولوژی” که 44 رئیس جمهور توییتی در روز شنبه بدون نام بردن از 45 اما به وضوح اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای اقتصاد ما این است که برای مقابله با بحران بهداشت عمومی” اوباما اضافه شده است.

بایدن برای هشت سال اوباما, معاون, به نظر می رسد محتوای برای اجرای حداقل یک کمپین با چند ظاهر عمومی اما با این حال او به دنبال به دست گرفتن حرکت از یک آور مغلوب ساختن پیشی جستن.

بهره گیری مطلوب رای گیری از جمله در برخی از به طور سنتی حزب جمهوری خواه ایالات بایدن محکوم کرد و تهمت خود “کامل و شکست مطلق” برای مبارزه با COVID-19 او به عنوان شیفت خود در انتخابات استراتژی است.

در روز سه شنبه بایدن پخش اولین مبارزات انتخاباتی آگهی در تگزاس یک دولت است که رای برای یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری از سال 1976 اما در جایی که نظرسنجی ها در حال حاضر قرار داده و او را در حرارت مرده با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر شما بیمار هستید, اگر شما در حال مبارزه… من شما را رها نمی کند” بایدن می گوید بیش از تصاویر از نقاب پاسخ اضطراری و عزیزان برقراری ارتباط از طریق پخش و یا از طریق شیشه ای.

وجود دارد و قابل لمس است نگرانی در اردوگاه جمهوریخواهان. بایدن آگهی تهمت نه درصد در رای گیری ملی با توجه به یک جمع وارد شده توسط RealClearPolitics.

روز چهارشنبه یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی قرار داده و او را یک فرمانده 15 امتیاز پیش رو با مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز فرسوده به 36٪.

دموکراتیک چلنجر 77 نیز پیش رو در حداقل پنج نفر از نوسان عمده ایالات متحده است که می تواند تصمیم بگیرد که انتخابات: آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین.

یک نماینده دانشگاه در نظرسنجی دوشنبه مجددا بایدن سرب در پنسیلوانیا — اما هشدار داد که “رای دهندگان به طور مساوی تقسیم می شود که آنها فکر می کنم برنده خواهد شد کیستون دولت در انتخابات رای این سال به عنوان یک اکثریت بر این باورند که جوامع خود را نگه دارید و یک شماره از” راز تهمت رای دهندگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, که همچنین بارها و بارها صحبت از یک “اکثریت خاموش” از حامیان در سراسر کشور است برای چسبیدن به محدود خط حمله: به تصویر کشیدن حریف خود را به عنوان یک بی توجه مرد به راحتی دستکاری توسط “چپ رادیکال است.”

اما 74 ساله مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد خود را لغزش زبان سهشنبه زمانی که او گفت: بایدن به حال کشیده شده است به “حق” توسط برنی ساندرز های چپ که مبارزه او را برای نامزدی حزب دموکرات.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>