ایالات متحده اقدامات سرکوب MS-13 باند به دنبال مجازات اعدام متهم به رهبر

گسترده تر تصویر: یک سال و مستند مهاجرت در ریو گراند

By علامت گذاری به عنوان Hosenball

واشنگتن (العالم) – وزارت دادگستری ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که پله تا سرکوب کیفری بین المللی باند MS-13 خواهد بود و به دنبال مجازات اعدام در برابر اتهام نیویورک رهبر باند متهم به قتل.

این گروه همچنین گفت که آوردن تروریسم مربوط به اتهامات علیه یک MS-13 عضو برای اولین بار به عنوان به خوبی به عنوان اتهامات ادعایی رهبران باند سلول های شناخته شده به عنوان “هالیوود Locos” و “لس آنجلس برنامه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به وزارت دادگستری است و قول داد به “رفتن به جنگ در برابر MS-13” نیز شناخته شده به عنوان Mara Salvatrucha آغاز شده است که در سال 1980 به عنوان یک السالوادور باند خیابان در لس آنجلس.

گروه گفت: دادستان نقل مکان کرد و به دنبال مجازات اعدام در برابر Alexi Saenz که متهم به رهبری یک شعبه از MS-13 در نیویورک و لانگ آیلند و حومه با نام مستعار “Blasty” چه کسی است که متهم به ارتکاب هفت قتل بین 2016 و 2017 از جمله قتل دو دانش آموزان دبیرستانی بودند که به قتل با کارد بزرگ و سنگین و بیس بال خفاش.

Saenz ادعا قربانیان شامل دو دختر نوجوان. وکیل دیوید Ruhnke بود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

در کیفرخواست unsealed در روز سه شنبه دادستان فدرال در الکساندریا متهم به اتهام MS-13 رهبر آرماندو Eliu Melgar دیاز با توطئه برای ارائه کمک مادی به تروریست ها و همچنین قاچاق مواد مخدر و اخاذی با تهدید.

وزارت دادگستری گفت: این اولین بار بود که یک MS-13 عضو بوده است به اتهام تروریسم و جرائم مربوط. اسناد دادگاه نشان می دهد حکم را صادر شده برای دیاز’ دستگیری در ماه مه.

در یکی دیگر از کیفرخواست unsealed روز سه شنبه در نوادا دادستان گفت: 13 MS-13 بودند به اتهام جرائم مختلف از جمله عامل ادامه جنایی شرکت توزیع مواد مخدر و سلاح اتهامات عنوان شده علیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا در ارتباط با مبارزه با این باند با مبارزه با مهاجرت غیر قانونی. منتقدان دولت تاکتیک استدلال می کنند که سرکوب نیز غیرقانونی بازداشت مهاجر نوجوان متهم به باند وابستگی.

(گزارش شده توسط علامت گذاری به عنوان Hosenball; ویرایش توسط شفق الیس)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>