ایالات متحده به سازمان ملل است که می گویند چین نقض خود را در دریای چین جنوبی ادعای

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo دارای یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در واشنگتن

توسط Arshad محمد و Humeyra Pamuk

واشنگتن (العالم) – وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: ایالات متحده به حمایت از کشور بر این باورند که چین را نقض کرده است و خود دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی اما پیشنهاد آن را انجام دهد تا از طریق دیپلماتیک و نه نظامی.

“ما به حمایت از کشورها در سراسر جهان است که تشخیص دهند که چین را نقض کرده است و قانونی خود ادعای ارضی به عنوان به خوبی و یا دریایی ادعا می کند به عنوان” Pompeo به خبرنگاران گفت:.

“ما خواهد شد ارائه آنها به کمک ما می چه که در نهادهای چند جانبه چه که در آسه آن چه که از طریق قانونی پاسخ ما استفاده از تمام ابزار ما می توانیم او گفت:” در یک کنفرانس خبری با اشاره به 10 عضو اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا.

ایالات متحده در روز دوشنبه را رد کرد چین ادعا می کند به منابع دریایی در بسیاری از دریای جنوب چین رسم انتقاد از چین است که گفت: موضع ایالات متحده افزایش تنش در منطقه برجسته به طور فزاینده ای testy ارتباط است.

روز دوشنبه بیانیه منعکس اولین بار در ایالات متحده گرفته شده بود موقعیت چین که ادعا می کند به دریای چین جنوبی شد “کاملا غیرقانونی است.”

ایالات متحده به مدت طولانی مخالف چین گسترده ادعاهای ارضی در دریای چین جنوبی ارسال کشتی های جنگی

به طور منظم از طریق آبراه استراتژیک برای نشان دادن آزادی ناوبری وجود دارد. روز دوشنبه نظرات منعکس شدیدتر تن.

چین ادعا می کند 90 درصد از بالقوه غنی از انرژی دریای چین جنوبی اما برونئی و مالزی و فیلیپین و تایوان و ویتنام نیز مدعی بخش هایی از آن است.

روز شنبه, ویتنام, وزارت امور خارجه, سخنگوی, Le Thi Thu آویزان گفت: در پاسخ به این سخت ایالات متحده و بلاغت در منطقه که ویتنام استقبال هر گونه نمایش ها در دریای چین جنوبی است که در مطابق با قوانین بین المللی است.

“صلح, ثبات و همکاری و توسعه در جنوب دریای چین رایج آرمان ها و اهداف از کشورهای منطقه و جامعه بین المللی است.”

(گزارش شده توسط Arshad محمد و Humeyra Pamuk در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط James Pearson در هانوی; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و Matthew Lewis)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>