US Navy warship چالش های چین در دریای چین جنوبی به عنوان ما انفجار پکن را ‘غیر قانونی’ ادعا می کند و “گانگستر” تاکتیک

USS رالف جانسون.

نیروی دریایی ایالات متحده

  • یک ناوشکن نیروی دریایی ایالات متحده به چالش کشیده چین در دریای چین جنوبی با آزادی ناوبری عملیات در روز سه شنبه.
  • USS رالف جانسون میره نزدیک مورد مناقشه جزایر اسپراتلی نیروی دریایی اضافه کرد: در بیانیه ای که “غیر قانونی و گسترده دریایی ادعا می کند در دریای جنوب چین یک تهدید جدی برای آزادی دریاها.”
  • این عملیات یکی از حداقل شش عملیات در این سال پس از آن وزارت امور خارجه آمریکا رسما رد بسیاری از چین دریا ادعا اعلام دریایی خود را تلاش برای دفاع از حاکمیت غیر قانونی.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد پکن دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی و تلاش برای تسلط غیر قانونی ایالات متحده نیروی دریایی ناوشکن USS رالف جانسون بیشتر به چالش چین با یک بادبان عمل سه شنبه.

نیروی دریایی منتشر شد, یک و شوهر, عکس روز سه شنبه از ناوشکن قایقرانی در نزدیکی رقابت جزایر اسپراتلی و یک سخنگوی نیروی دریایی تایید کشتی انجام یک آزادی-از-جهت بهره برداری در این منطقه است.

USS رالف جانسون انجام عملیات امنیت دریایی در نزدیکی جزایر اسپراتلی در دریای چین جنوبی است.

عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس آنتونی ذغال سنگ

“این آزادی ناوبری عملیات را تایید کرد, حقوق آزادی و قانونی استفاده از دریا به رسمیت شناخته شده در قوانین بین المللی با به چالش کشیدن محدودیت های بی گناه عبور اعمال شده توسط چین و ویتنام و تایوان” نیروی دریایی در بیانیه ای گفت.

“غیر قانونی و گسترده دریایی ادعا می کند در دریای جنوب چین یک تهدید جدی برای آزادی دریاها” خدمات اضافه شده است.

“ایالات متحده فلسطين آزادی ناوبری به عنوان یک اصل” نیروی دریایی گفت: بعد از آن در آن بیانیه است. “زمانی که برخی از کشورها همچنان به ادعا و ادعا محدودیت در حقوق است که بیش از قدرت خود تحت قوانین بین المللی ایالات متحده همچنان به دفاع از حقوق و آزادی های از دریا تضمین شده برای همه. هیچ یک از اعضای جامعه بین المللی باید مرعوب و یا وادار به دادن حقوق خود و آزادی.”

ما در هماهنگی با آن در جنوب دریای چین سیاست با یک سال 2016 داوری بین المللی حاکم دادگاه و رسما رد بسیاری از چین ادعا می کند به رقابت آبراه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo روز دوشنبه گفت:.

“پکن ادعا می کند به منابع دریایی در سراسر بسیاری از دریای چین جنوبی به طور کامل غیر قانونی است مبارزات انتخاباتی خود را از قلدری به کنترل آنها” Pompeo گفت: “PRC را درنده جهان هیچ جایی در قرن 21 است.”

در حالی که چین و ویتنام و فیلیپین و تایوان و مالزی و برونئی همه با هم تداخل دارند ادعا می کند استراتژیک دریای چین جنوبی چین است که در میان اکثر تهاجمی در اجرای آن ادعا می کند. چینی پایگاه نظامی را می توان در اختلاف پاراسل و Spratly islands, با وجود یک سال 2016 داوری حاکم دادگاه است که بی اعتبار بسیاری از چین ادعا می کند.

پکن را رد کرده و حکم بین المللی, دیوان دائمی داوری که تصمیم به درخواست فیلیپین پس از چین را تصرف Scarborough, Shoal, و همچنان ادامه دارد به دنبال منافع خود است.

USS رالف جانسون در نزدیکی جزایر اسپراتلی در دریای چین جنوبی است.

عکس نیروی دریایی ایالات متحده توسط متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس آنتونی ذغال سنگ

بسیار به چین نا امیدی ما به طور معمول با چالش های پکن محدودیت در گناه گذشت و بیش از حد ادعا می کند از طریق به طور منظم آزادی-از-ناوبری عملیات.

نیروی دریایی انجام حداقل شش عملیات در این سال به تنهایی و همچنین چندین عملیات حضور. نیروی هوایی نیز به طور معمول انجام بمب افکن overflights در منطقه است.

در اوایل این ماه به ما ارسال دو اعتصاب حامل گروه را به دریای چین جنوبی به رفتار دوگانه حامل عملیات در همان زمان ارتش چین در حال انجام تمرینات در این منطقه است.

در ماه های اخیر نظامی آمریکا به شدت فعالیت خود را در جنوب دریای چین در پاسخ به آنچه که پنتاگون به عنوان “افزایش فرصت طلب فعالیت PRC به اجبار همسایگان آن و فشار آن غیر قانونی دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی در حالی که در منطقه و جهان است که با تمرکز بر پرداختن به COVID-19 همه گیر” یک بحران جهانی است که باعث آشکار تنش ها در چین-آمریکا تنش است.

دیوید Stillwell, معاون وزیر امور خارجه در امور شرق آسیا و اقیانوس آرام به شدت انتقاد چین تلاش برای به اجرا درآوردن آن را در جنوب دریای چین به عنوان “گانگستر تاکتیک” در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی رویداد روز سه شنبه. او گفت: “نمی خواهد اجازه دهید به چین ادعا دریای چین جنوبی به عنوان خود را” USNI اخبار گزارش.

Pompeo بیانیه روز شنبه ارائه وضوح در موقعیت آمریکا در دریای چین جنوبی که در آن Stillwell گفت: ما نمی خواهد بی طرف باقی می ماند. بیانیه ای پاک به طور بالقوه راه را برای ما سخت تر پاسخ.

چین وزارت امور خارجه به نام ما بیانیه ای در دریای چین جنوبی “غیر مسئولانه است.”

“آن را نقض و تحریف قوانین بین المللی به عمد استوکس ارضی و دریایی اختلافات و تضعیف ثبات و صلح منطقه ای” وزارت امور خارجه سخنگوی ژائو Lijian روز سه شنبه گفت.

او بعدها اظهار داشت: “ما به شدت محکوم و محکم مخالفت با این حرکت اشتباه توسط ما و اصرار آن برای جلوگیری از تکان دهنده مشکل در دریای چین جنوبی موضوع و جلوگیری از ادامه مسیر اشتباه.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>