که برنده ‘چالش: کل جنون’?

هشدار: این داستان شامل اخلال گران از روز شنبه 15 ژوئیه آخر از چالش: کل جنون.

و در کل جنون آن بود. جنی غرب روگان اوکانر جانی “موز” Devenanzio, Cory وارتون, Melissa Reeves کایل کریستی Bayleigh Dayton Fessy شفاعت و Kaycee کلارک رهبری به کوه ها برای برفی فصل 35 آخر از چالش.

در بالای قسمت, میزبان, T. J. Lavin آورده بازیگران “به پایان جهان” — همچنین به عنوان شناخته شده انجماد سرد کوه های پوشیده از برف. او نشان داد که این زمان در اطراف وجود خواهد داشت دو برندگان: یک مرد و یک زن است. هر یک برنده خواهد شد $500,000 وجود خواهد داشت و دوم و یا سوم. او گفت: این گروه که نهایی ویژه 9000 فوت ارتفاع و 12 مایل بازحمت حرکت کردن را از طریق برف.

Who Won The Challenge Total Madness Cast
‘چالش: کل جنون’ بازیگران MTV

اولین بازیگران تا به حال بر روی چوب اسکی روی خود و سر سر بالایی به توده ای از سیاهههای مربوط. آنها تا به حال برای حمل و نقل 12 سیاهههای مربوط — تنها سه در یک زمان — به firepit و نور آن را بر روی آتش است. هنگامی که آنها تا به حال برای اسکی به خط پایان.

همه بازیگران به پایان رسید مهم نیست که چه مدت آن را در زمان. برای مردان, Cory به پایان رسید پا برای اولین بار برای اولین بار و پس از Fessy, جانی, روگان و کایل. برای زنان جنی برای اولین بار پس از Kaycee, Bayleigh و ملیسا.

Depspite صدمه زدن به زانو در پا برای اولین بار Bayleigh دیدم پزشکان و حاضر به رها کردن.

پس از این گروه سپس مقیاس یک کوه برای رسیدن به یک ترکیب جنی و کری تشکیل نهایی دادگاه. باقی بازیگران تا به حال برای انتخاب یک مرد و زن به پرتاب به حذف در برابر هر دادگاه انتخاب شده است. روگان و ملیسا داوطلب به در و جانی و Kaycee بودند رای به رقابت در برابر آنها.

Rogan OConnor Johnny Bananas The Challenge
روگان OConnor و جانی موز در ‘چالش است.’ MTV

ملیسا کاهش یافته است, اما, که به معنای تنها موز و روگان تا به حال به رقابت بپردازند. نهایی رقابت نگاه آسان — این یک مسابقه به پرش و ضربه زدن بل. با توجه به بارش برف سنگین در آن چیزی جز ساده است. در نهایت موز به دست آورد.

جایزه خود را برای برنده شدن یک شب خواب داخل گرم ترکیب با دیگر برندگان Kaycee جنی و کری. کایل Fessy و Bayleigh تا به حال به ماندن در خارج به مدت شش ساعت. با توجه به آسیب Bayleigh تصمیم به ترک.

یک شبه شدید کولاک جاروب بیش از کوه, ساخت پا نهایی حتی سخت تر است. این یک مسابقه را از طریق برف; کری و جنی سر شروع به دنبال موز و Kaycee و در نهایت Fessy و کایل.

آن را تنها یک مسابقه است ، میدوی را از طریق این گروه مجبور شد برای حل چند معادلات ریاضی. موز, با وجود شروع و پس از کوری اولین نفری بود که برای تکمیل معادلات و جنی اول زن.

Jenny West The Challenge
جنی غرب در چالش است.’ MTV

پس از آنچه مانند نگاه بسیار بازحمت حرکت کردن طولانی در برف جنی اول به پایان رسید برنده برای زنان است. موز به پایان رسید برای اولین بار برای مردان به دنبال کایل, Cory سپس Fessy. Kaycee نیز به پایان رسید نهایی — چیزی که نیست feat کوچک برای یک تازه کار.

این پیروزی نشانه موز’ 20 فصل و هفتمین برنده شوید. این اولین بار است که او ساخته شده آن را به نهایی پس از رقبا III در سال 2016 — آخر که او infamously به سرقت بردن از شریک زندگی خود را, سارا برنج. وی در پایان از طریق اشک است که او کاملا مطمئن شوید که او می تواند برنده شدن دوباره.

“وجود دارد هیچ لعنت و نفرین شکسته است” موز گفت: “سازمان دیده بان با ما” پادکست زیر را به آخر. “قرار است که در خود لوله و دود آن!”

برای اطلاعات بیشتر از موز در آخر گوش دادن به “دیده بان با ما” پادکست بالا و مشترک برای بیشتر منحصر به فرد تلویزیون, اخبار و مصاحبه.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de