کالیفرنیا به انتشار قوانین برای بازگشایی مدارس در روز جمعه به عنوان coronavirus موارد کوه

فایل عکس: کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom صحبت می کند به رسانه ها پس از ریخته گری رای خود را در یک مرکز رای گیری در کالیفرنیا موزه برای انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در ساکرامنتو

توسط شارون برنشتاین

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (رویترز) – فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom عرضه خواهد شد دستورالعمل جدید برای باز کردن مدارس به عنوان coronavirus موارد همچنان به کوه در پرجمعیت ترین ایالت ها در دفتر کار خود خبر داد.

دستورالعمل به روز جمعه منتشر می آیند در میان یک بحث شدید در سراسر ایالات متحده در مورد این که آیا این امر می تواند امن برای ارسال کودکان و معلمان به کلاس درس در میان یک جریان همه گیر.

بحث گرفته شده در سیاسی اثر خفیفی از رنگ به عنوان جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار بازگشت به مدرسه به طور منظم برنامه در حالی که بسیاری از دموکرات ها اصرار محتاط تر از روش مانند ادامه مجازی درس.

در کالیفرنیا متعدد در مدارس از جمله لس آنجلس متحد این ایالت در حال حاضر که شروع سال تحصیلی با کنترل از راه دور یادگیری است.

چندین مدرسه در مناطق محافظه کار بیشتر مناطق کشاورزی این طرح برای ارائه در فرد یادگیری برای دانش آموزان است.

Newsom هنوز نشان داد آنچه در دستورالعمل جدید را تشکیل می دهند, و یا اینکه آیا او قصد دارد به منظور تمام مدارس مناطق شروع به سقوط مدت با آموزش از راه دور.

اما کالیفرنیا قدرتمند اتحادیه های معلمان به شدت مخالف در فرد آموزش بدون اقدامات ایمنی است که می تواند دشوار و گران به پیاده سازی. مدیران مدرسه در لس آنجلس و سن دیگو و ساکرامنتو نقل مکان کرد به انصراف از فرد آموزش روز پس از اتحادیه های کارگری ابراز نگرانی های خود را.

در میان این اقدامات ممکن است یک ایالت ممنوعیت بازگشایی یا بخش-های-شهرستان قوانین بر اساس تعداد coronavirus موارد است. یک ایالت حکومت می تواند upend برنامه های بیشتر روستایی و محافظه کار استان ها برای برگزاری کلاس ها به طور معمول زمانی که مدرسه شروع می شود در ماه آینده.

دولت همچنین می تواند اعمال چنین محدودیت را به عنوان نیاز به ماسک صورت و دنده محافظ برای معلمان و دانش آموزان ممنوع ورزشی و نیاز به یک اصطلاح مدل ترکیبی زیر که دانش آموزان شرکت کوچکتر در کلاس های حضوری به صورت نیمه روز یا بخشی از روز و به دنبال آن از راه دور و یا آنلاین کار در خانه انجام می شود.

فرد در اقدامات ایمنی و همچنین کنترل از راه دور یادگیری نیاز به بودجه اضافی از دولت و دولت فدرال بسیاری از کارشناسان می گویند.

(گزارش شده توسط شارون برنشتاین; ویرایش توسط برنادت Baum)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de