شهردار شیکاگو لری Lightfoot تماس مطبوعاتی کاخ سفید وزیر کارن’

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany صحبت می کند در طول کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در ژوئیه 6 سال 2020 است.

جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ.

  • دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در زمان یک شات در شیکاگو شهردار لری Lightfoot در روز پنج شنبه خواستار midwesterner “بی سرپرست” وقتی که می آید به برخورد با جرم و جنایت است.
  • “این بی سرپرست شهردار شیکاگو باید گام به گام و درخواست کمک از آنجا که او در حال انجام یک کار بسیار ضعیف است از تامین امنیت او در خیابان” McEnany گفت.
  • Lightfoot آمد با یک گاز گرفتن پاسخ “با سلام کارن. سازمان دیده بان خود را،”
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در زمان یک شات در شیکاگو شهردار لری Lightfoot در روز پنج شنبه خواستار midwesterner “بی سرپرست” وقتی که می آید به برخورد با جرم و جنایت در شهرستان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار استدلال کرد که شهرهای با نرخ جرم و جنایت بالا مانند شیکاگو باید کمک های فدرال.

“این بی سرپرست شهردار شیکاگو باید گام به گام و درخواست کمک از آنجا که او در حال انجام یک کار بسیار ضعیف است از تامین امنیت او در خیابان” McEnany گفت.

این آمد و پس از McEnany dodged سوال در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از اذعان به این که سیاه و سفید آمریکایی کشته شده در نرخ بسیار بالاتر و توسط پلیس از مردم سفید. او با اشاره به شواهدی که مردم خیلی بیشتر به احتمال زیاد به قربانیان از همه نوع از قتل.

Lightfoot, شیکاگو, سیاه, شهردار, نمی, گوشت چرخ کرده کلمات در پاسخ او.

“هی کارن. سازمان دیده بان خود” او توییتی با استفاده از این اصطلاح برای اشاره به عنوان نژادپرست سفید زنان است.

 

 

 

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>