‘نگران کننده’: مغلوب ساختن پیشی جستن USPS سر اعلام تغییرات عمده در میان تماس به افزایش خدمات پست الکترونیکی-در رای گیری


خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جدید خدمات پستی ایالات متحده (USPS) ایجاد کرده است برخی از عمده تغییرات عملیاتی در یک شنبه یادداشتی از جمله کاهش تحویل نامه در تلاش برای کاهش هزینه ها.

Postmaster عمومی لوئیس DeJoy عمده کمک کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیش از سرویس ایمیل در ماه گذشته و پس از تصویب “دشوار” تغییرات به کمک USPS وضعیت مالی.

تغییرات عبارتند از تحویل نامه که با تاخیر یک روز یا بیشتر به کاهش هزینه ها.

اواخر سفر نیز دیگر مجاز بر اساس یک سند به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. اگر یک توزیع پستی مرکز در حال اجرا است اواخر “آنها را نگه دارید ایمیل برای روز بعد”.

قبلا ایمیل حامل های آموزش دیده بودند هرگز به ترک پست و به سفرهای متعدد در صورت لزوم.

علاوه بر افزایش پست الکترونیکی تاخیر این تغییر را حذف اضافه کاری فرصت برای صدها نفر از هزاران نفر از کارگران پستی سراسر ایالات متحده است.

این یادداشت با عنوان “جدید PMG را [Postmaster عمومی] انتظارات و برنامه ریزی” با توجه به واشنگتن پستگفت: تغییرات در حال اتفاق می افتد به دلیل پست تحویل کاهش یافته است در دهه گذشته با توجه به رقبای مانند UPS و فدرال اکسپرس و دیگر رقبا. کاهش پست تحویل خصوص ضرر و زیان درآمد.

این بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر تشدید این وضعیت و این یادداشت اظهار داشت: این سرویس تا به حال به یک “عملیاتی محوری” به منظور حفظ سلامت و ثبات برای سال های آینده.

در یادداشت روز دوشنبه منتشر آمریکا شرکت فولاد ذکر شده بود تا ثابت کند که USPS بود و نه “نجس” با وجود آن دهه خدمات در کشور است. در سال 1975 در آمریکا جراحی شد “بزرگترین شرکت در جهان” در یادداشتی اعلام کرد. “آنها از بین رفته اند.” ما جراحی در واقع هنوز باقی مانده است پیشرو تولید کننده فولاد در کشور با وجود آنچه در این یادداشت اشاره.

کارشناسان هشدار داده اند این تغییرات می تواند فشار مشتریان و دور از استفاده از این سرویس بیشتر تشدید از دست دادن درآمد. این شرکت نیز با توجه به افزایش بسته بندی قیمت برای افزایش درآمد اما این حرکت می تواند در تشویق رقبا به کاهش قیمت های خود را.

گزارش آژانس اجازه می دهد تاخیر در خدمات آمده است در میان بحث در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر.

دموکرات نامیده اند برای پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان یک گزینه در سراسر ایالات متحده یک گزاره آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مخالف بیش اتهامات را افزایش خواهد داد و رای دهندگان تقلب. بدون تحقیق و یا مطالعات نشان داده اند که تقلب انتخابات را افزایش می دهد هنگامی که با استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای.

دموکراتیک نماینده لایحه Pascrell نیوجرسی بود یکی آواز حریف در برابر جدید آژانس تغییرات.

“تهمت و همدستان او هستند آشکارا به دنبال از بین بردن اداره پست در بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن” آقای Pascrell گفت:

وی افزود: این یک “حمله مستقیم دموکراسی آمریکایی خود را” به تاثیر خدمات تحویل قبل از انتخابات در حالی که همچنین به طور بالقوه تأثیر 600,000 شغل برای کارکنان در طول بیماری همه گیر.

ادامه مطلب

مرد ارائه می دهد به واشنگتن NFL تیم جدید نام رایگان

کنگره بحث اگر قارچ سحر و جادو را به DC ‘مواد مخدر پایتخت’

ما در انتخابات سال 2020: نحوه ثبت نام برای رای دادن

خواهان محدود کردن کنوانسیون حضور بیش از coronavirus نگرانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>