DWTS’ Carrie Ann Inaba, ‘گریه’ بیش از تام و ملجأ و ارین اندروز’ شلیک

آماده برای خداحافظی. Carrie Ann Inaba باز کرد تا در مورد فراق راه با تام و ملجأ و ارین اندروز بعد از رقص با ستاره ها اعلام کرد میزبان خواهد بود و نه بازگشت در اوایل این هفته.

“من احساس می کنم آن را فقط به چنین ناگهانی اخبار” Inaba, 52 گفت: در آینده قسمت از بحثکه هوا در روز سه شنبه, جولای 21. “قلب من می شکند تام و ارین.”

هاوایی, مادری که یک قاضی در این رقابت ها نشان می دهد از سال 2005 نشان داد که او گریه: “هنگامی که [او] این خبر را شنیده و همچنین من فکر می کنم بسیاری از طرفداران ما بود.”

سابق DWTS میزبان اعلام کرد در روز سه شنبه, جولای 14, که ABC نمی بخواهید آنها را برای آینده 29 فصل از رقابت های سری.

Carrie Ann Inaba Heart Breaks for DWTS Hosts Tom Bergeron and Erin Andrews After Being Replaced
Carrie Ann Inaba, تام و ملجأ و ارین اندروز شاتر (3)

“فقط مطلع @DancingABC خواهد بود در ادامه بدون من” برگرون 65 شده است که بخشی از نشان می دهد پس از آن در سال 2005 اولین توییتی. “این باور نکردنی 15 سال اجرا و غیر منتظره ترین هدیه ای از زندگی حرفه ای من. ممنون میشم برای که و برای دوستی مادام العمر ساخته شده است.”

مین بومی, 42, که او شد cohost در سال 2014 پس از رقابت در توییتی بیانیه خود او پس از برگرون را نشان می دهد و اضافه میکند: “من همیشه گرامی من زمان بر است که حتی اگر من بهترین راه رفتن در پاشنه است.”

چند ساعت بعد ما بارگیری در این هفته تایید کرد که بانک Tyra خواهد بود مصرف بیش به عنوان میزبان و خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در حال حرکت رو به جلو است.

Inaba خطاب به بانک ها علاوه بر این در بحث چت.

“مردم شده اند گفت که Tyra سیاه برای اولین بار میزبان از رقص با ستاره هاو من فقط می خواهم برای روشن شدن دلیل فصل یکی از ما لیزا کنسرو” تلویزیون قاضی توضیح داد. “همچنین من فکر نمی کنم که ما چگونه باید از برچسب زدن به او. او ما میزبان جدید. دوره. آن را تا به چیزی برای انجام با رنگ پوست خود را.”

این وبگاه امی نامزد افزود: “من فکر می کنم آن است که با همه که تایرا است. تمام انرژی او است. او مثل یک رویایی او را قوی و قدرتمند ، من فکر می کنم ما در دست خوب است. آن را متفاوت طرفداران در حال رفتن به باید برای رسیدن به آن استفاده می شود من را در درک که, اما من فکر می کنم ما باید به او خوش آمد.”

بانک ها, 46 افتخار برگرون در بیانیه ای او را زیر اعلام.

“تام مجموعه ای قدرتمند و من بسیار هیجان زده هستم برای ادامه میراث قرار داده و بر من تهیه کننده اجرایی و میزبانی کلاه” سابق آمریکا مدل بالا میزبان در بیانیه ای گفت: برای ما در روز سه شنبه.

ملجأ و اندروز به سهم خود به شوخی در مورد جایگزین به سرعت در توییتر در یکشنبه, جولای 15.

رقص با ستاره ها تنظیم شده است برای بازگشت به ABC در پاییز.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>