پرواز تاخیر غوغا: روح مسافران دستگیر و پس از لگد زدن و مشت زدن کارکنان و حول گوشی های مواد غذایی و کفش در آنها

هیچ کس دوست دارد پرواز تاخیر اما سه نفر از روح هواپیمایی مسافران واکنش خشونت آمیز به حال زمانی که پرواز خود را از فورت Lauderdale, به فیلادلفیا شد, تاخیر در اواخر روز سه شنبه.

سه زن مسافر از فیلادلفیا در اوایل 20s آغاز حمله پنج روحیه کارکنان در, دروازه, G14 با توجه به گزارش پلیس از Broward شهرستان کلانتر دفتر.

“متهمان به عمد زده در برابر قربانیان خود را با اقلام متفرقه مانند گوشی های, کفش, کامل, آب, بطری های فلزی شبانه روزی نشانه ها و فست فود” با توجه به گزارش پلیس از Broward شهرستان کلانتر دفتر. “قربانیان نیز مشت و لگد در بخش های مختلف بدن خود را چندین بار توسط متهمان ذکر شده.”

این حادثه دستگیر شد در تصویری که برای اولین بار گزارش میامی و ایستگاه تلویزیونی.

کلانتر را دستگیر مسافران Danaysha دیکسون, 22; کایرا فرگوسن, 21; و Tamaya رایت 20. هر سه در حال شارژ شدن با باتری در حالی که رایت چهره اضافی اتهام دزدی برای گرفتن یکی از تلفن های همراه کارکنان و stashing آن را در کوله پشتی خود را. (آن بازیابی شد.)

روح سخنگوی اریک Hofmeyer گفت: مسافران شد “مبارز” پس از یک تاخیر در پرواز 1004. آن زمانی آغاز شد که شبانه روزی به تعویق افتاد و تشدید هنگامی که روح اشتغال متوقف شبانه روزی و بسته جت پل درب, او گفت:.

این پرواز با تاخیری حدود 80 دقیقه با توجه به FlightAware flight tracker.

کارکنان دچار جراحات جزئی و “طبعا متزلزل است.”

شرکت هواپیمایی ستایش unnamed کارکنان خود را “حرفه ای” و “quick actions.”

Hofmeyer افزود: “این رفتار خشونت آمیز به طور کامل غیر قابل قبول است و به هیچ جایی در فرودگاه و یا هر جای دیگر از کسب و کار. ما نمی خواهد تحمل رفتار توهین آمیز از هر نوع.”

پرواز دوباره: Spirit Airlines دیدن قوی تابستان رزرو اضافه کردن پرواز

هرگز پرواز روح? 13 و انجام ندهید

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: روح هواپیمایی مسافران دستگیر و به آزار کارگران بیش تاخیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de