فلوریدا معافیت تک روز coronavirus تلفات رکورد, هنوز, هیچ, ماسک, دستور


فلوریدا coronavirus مشکل همچنان بدتر می شود.

دولت گزارش بالاترین-همیشه تک روز شمار کشته شدگان در روز پنج شنبه با 156 نفر کشته از COVID-19 در 24 ساعت گذشته. اعداد میامی به تازگی به نام “جدید کانون بیماری همه گیر” با توجه به اجباری مستندات اما رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) به نظر نمی رسد تمایل به فشار بسیاری از ایالت محدودیت در همه.

پنج شنبه مشخص دومین بار در این هفته فلوریدا شکست آن coronavirus تلفات رکورد با 132 کشته در روز سه شنبه. دولت شمار کشته شدگان در حال حاضر نشسته در 4,677. در مجموع 13,965 مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 در روز گذشته و همچنین قرار دادن فلوریدا کل مورد اعداد در 315,775.

شهردار میامی فرانسیس سوارز گفت: “او در حال برنامه ریزی برای دیدار با رهبران کسب و کار به وزن “امکان آینده مستند” اگر این اعداد را بهبود نمی بخشد به زودی میامی هرالد گزارش. سوارز به طور خاص نگرانی در مورد بيمارستان و ICU تخت پر کردن. در عین حال دولت به عنوان یک کل هنوز نسبتا آرام اجتماعی فاصله دستورالعمل و هیچ اجباری ماسک منظور قرار دادن آن در پشت اقدامات محدود نیویورک گرفت و در نهایت به قطع آن عظیم coronavirus گسترش یافته است.

داستان های بیشتر از theweek.com
مریلند خواه فرماندار منتشر داغدار کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ
گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ شکایت شهردار آتلانتا بیش ماسک مورد نیاز
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از بین بردن اداره پست

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>