G20 سازمان ملل باید ارائه بدهی به فقیرترین همتایان می گوید: بانک جهانی اقتصاددان

اقتصاددان ارشد بانک جهانی کارمن رینهارت گفت: بدن “هنوز هم در انتظار بخش خصوصی مشارکت و مشارکت اعضای خارج از باشگاه پاریس” اما آن “بوده است نه به عنوان گسترده ای به عنوان امیدوار بود”. بلومبرگ/Tomohiro Ohsumi/فایل

واشنگتن: آن است که بسیار مهم برای کشورهای G20 به ارائه بدهی به فقیرترین کشورها در سراسر جهان, بانک جهانی, برترین اقتصاددان گفت: به عنوان مداوم coronavirus همه گیر ماهواره و درست اقتصادی باقی مانده است “در آینده ای دور”.

هشدار سیاستگذاران به “اشتباه دوباره بجای اول برگشتن با بازیابی” به تازگی نصب شده بانک جهانی اقتصاددان ارشد کارمن رینهارت به نام برای یک فرمت به بدهی های موجود مهلت قانونی.

G20 وزیران دارایی تنظیم شده برای برگزاری یک نشست مجازی شنبه در جایی که آنها انتظار می رود به بحث در مورد وضعیت بدهی ابتکار.

او به نام گام اولیه “مفید” اما گفت: “متاسفانه که قدم نمی رفته تا آنجا که از آن شده است امیدوار بود.

“ما هنوز در انتظار بخش خصوصی مشارکت و مشارکت اعضای خارج از پاریس ، آن نیز شده است به عنوان گسترده ای به عنوان امیدوار بود.”

دولت در بیشتر کشورهای توسعه یافته نیاز به “تمایل به انجام چیزی بیشتر فراگیر” است که شامل “سهم بیشتری از بازارهای نوظهور و همچنین کشورهای در حال توسعه.”

اما Reinhart گفته او “تا حدودی شک و تردید” و اشاره کرد که چین یک بزرگتر طلبکار از بقیه پاریس, باشگاه, ترکیب, اما ارائه می دهد کمی شفافیت در میزان بدهی و یا تسکین داده می شود.

او نیز نامیده می شود در بخش خصوصی به انجام بیشتر.

عمیق رکود اقتصادی’

این گروه از 20 دولتها در مارس به توافق یک ساله بدهی بانكی است که صندوق بین المللی پول و بانک جهانی تا به حال تحت فشار قرار دادند برای کمک 76 آسیب پذیر اقتصاد و به نام طلبکاران خصوصی برای پیوستن به در.

اما موسسه مالی بین المللی — جهانی بانکداری خصوصی گروهی — این هفته صادر شده گزارش پیشرفت بدهی وقفه برای طلبکاران خصوصی آن اشاره کرد که تنها تعداد کمی از وام گیرندگان باید با نزدیک شدن به طلبکاران با درخواست رسمی به خود سود امداد.

Reinhart گفت: او همچنین در مورد “قطع ارتباط بین مواج COVID همه گیر” با آن اثرات جدی بر فعالیت های اقتصادی و رفتار بازارهای مالی که باید منعکس نشده “عمق و مدت عمیق رکود اقتصادی که ما در آن هستیم.”

بازارهای سهام شده اند رو در هفته های اخیر نشانه هایی از resurging فعالیت به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی اما Reinhart گفت: “من فکر می کنم ما باید تمایل به اشتباه دوباره بجای اول برگشتن, با, بهبود, بهبود بعد از سقوط است.”

در حالی که خروجی منعکس است که “همان است که درست بازیابی” باقی می ماند که “در آینده دور است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de