کنتاکی حزب دموکرات بی باک به زندان محکوم

فایل – در این هفت. 12, 2018, فایل, عکس, جری Lundergan پدر, کنتاکی, وزیر امور خارجه, آلیسون Lundergan Grimes, برگ فدرال دادگاه با وکیل ویتنی درست لاوسون در Lexington, Ky. کنتاکی تاجر و حزب دموکرات بی باک جری Lundergan و 73 محکوم شده در پنج شنبه, 16 جولای سال 2020 به 21 ماه زندان برای ساخت غیر قانونی کمک به شکست آمریکا در مبارزات انتخاباتی خود ، (AP Photo/آدم پرتو فایل)

فرانکفورت, Ky. (AP) — کنتاکی تاجر و حزب دموکرات بی باک جری Lundergan محکوم شد روز پنج شنبه به 21 ماه زندان برای ساخت غیر قانونی کمک به شکست آمریکا در مبارزات انتخاباتی خود دختر سابق وزیر امور خارجه آلیسون Lundergan Grimes.

دادستان گفت: Lundergan, 73, هماهنگ یک طرح به قیف بیش از $200,000 در غیر قانونی کمک به Grimes’ 2014 علیه جمهوریخواه میچ مک کانل. آنها ادعا او یا پرداخت برای مبارزات انتخاباتی خدمات به طور مستقیم و هیچوقت به دنبال بازپرداخت و یا پرداخت هزینه ها از طریق یک شرکت متهم دیل Emmons.

Lundergan محکوم شد در ماه سپتامبر پس از یک monthlong محاکمه. در روز پنج شنبه او محکوم به اعدام در دادگاه فدرال در حالی که Emmons شد و محکوم به سه سال آزادی مشروط و نه ماه از آن را در خدمت در یک خانه نیمه راه.

Lundergan جریمه شد 150.000 دلار و Emmons $50,000. Lundergan داشت به جرم 10 فقره او مواجه شده و Emmons محکوم شد در تمام شش های خود را شمارش.

مردان هستند و دوستان دیرین و شناخته شده چهره های سیاسی در کنتاکی. Lundergan است مجلس دولت و دولت سابق حزب دموکرات رئیس. Emmons کار کرده است در مبارزات انتخاباتی برای دفاتر از courthouses به کنگره است.

دو مرد شکست “قوانین مهم است که به تنظیم یکپارچگی ما در انتخابات” رابرت دانکن آمریکا وکیل برای کنتاکی شرقی منطقه گفت: در انتشار اخبار پنج شنبه.

گرایمز به پایان رسید دومین و آخرین دوره به عنوان وزیر امور خارجه در ماه ژانویه است.

___

این نسخه تصحیح املای Grimes’ نام.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>