Lisa Vanderpump زمین ‘سگ’ Spinoff در ان بی سی پخش آنلاين خدمات طاووس

یکی دیگر از دوز Vanderpump! Lisa Vanderpump تایید کرد که سری جدید Vanderpump سگاست به طور رسمی در آینده به NBCUniversal جریان پلت فرم طاووس.

تعجب تجاری برای نشان دادن پخش شده در دوشنبه, جولای 16, در طول 30 Rock مراسم ویژه در NBC. این Vanderpump قوانین star 59 بود غافلگیر شده توسط ad اما او خطاب به اخبار یک روز بعد.

“خوب, صبح بخیر …من شناخته شده در این مورد برای ماه lol… فکر کردم این قرار بود راز,اما ظاهرا آن را اعلام کرد” Vanderpump توییتی.

اطلاعات بیشتر در مورد نشان می دهد هنوز اعلام شده است اما Vanderpump سگ است که انتظار می رود به دنبال براوو ستاره غیرانتفاعی بنیاد از همان نام است که با هدف “ایجاد یک دنیای بهتر برای سگ.”

Lisa Vanderpump Lands Dogs Spinoff at NBC Streaming Service Peacock
Lisa Vanderpump گرگوری پک/شاتر

منابع مختلف تایید به ما هفتگی در مارس 2019 که یک spinoff سری متمرکز در مرکز امداد و نجات حیوانات در آثار پس از کارکنان جان سسا و جان بلیزارد معرفی شدند Real زنان خانه دار از بورلی هیلز فصل 9 برتر.

Vanderpump طعنه بالقوه سری 2019 در ماه نوامبر در مصاحبه با ما در BravoCon.

“اگر وجود دارد فرضی [نمایش] … و در صورتی که تا کنون اعلام کرد که وجود دارد و یا آنها می خواستند به انجام یک یا من تا به حال رفتن به می گویند وجود دارد — اما من نه کاملا او گفت:” در آن زمان است.

صاحب رستوران اضافه شده است که او فکر می کند که نشان می دهد خواهد بود “بسیار جالب” چرا که او با کارکنان خود “دیدن داستان های باور نکردنی” در مورد سگ هر روز.

“من فکر می کنم ما به عنوان دیده می شود از اواخر مردم و حتی بیشتر متصل به سگ” Vanderpump توضیح داد. “شما حتی در تبلیغات به تازگی وجود دارد بیشتر سگ ها در تبلیغات. من فکر می کنم مردم واقعا چنین عشق و احترام برای این خزدار مردم است. بنابراین من فکر می کنم مردم خواهد بود بسیار سرمایه گذاری کرده است که چون من می دانم که من هستم.”

Vanderpump عناوین ساخته شده در ژوئن 2019 هنگامی که او را ترک RHOBH پس از نمایش PuppyGate رسوایی مربوط به او costar Dorit Kemsley. این لباس شنا, طراح 44 به تصویب رسید یک سگ از Vanderpump بنیاد اما pup به پایان رسید تا در کشتن سرپناه پس از Kemsley ادعا حیوانات بیت شوهرش P. K. Kemsleyو بچه های خود را Jagger 6 و ققنوس, 4.

انگلستان بومی پیوست بازیگران RHOBH در سال 2010. او spinoff سریال Vanderpump قوانین — که تواریخ او امپراتوری رستوران در کالیفرنیا — برای اولین بار در سال 2013.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de