Shawn Mendes, آنجلینا جولی و ستاره های بیشتری که به بازگشت به خیریه

دادن! آن را غیر ممکن است برای اطلاع از تعداد زیادی از ستاره ها نشان داده اند که علاقه خود را برای خیریه.

بیش از این دوره از زندگی حرفه ای اش آنجلینا جولی نشان داده است که چقدر او مراقبت در مورد زندگی و رفاه دیگران است. پس از کمک به حمایت از تلاش های کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان شیطان بازیگر شد, نام سفیر حسن نیت کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در سال 2001.

در سال 2006 راه اندازی شد Maddox Jolie-Pitt Foundation, با حال-شوهر جدا براد پیت. سازمان کمک می کند تا ارائه کمک های بشردوستانه به بحران در سطح جهان است. ما هفتگی تایید کرد در سال 2010 که سابق زن و شوهر ساخته شده $1 میلیون سهم به پزشکان بدون مرز.

جولی که قبلا گفته تلگراف در سال 2012 چرا که خیریه باعث می شود او احساس خوب است. “آنچه ما در این جهان اگر ما نمی تواند از استفاده به دیگران در برخی از راه,” او توضیح داد در آن زمان است. “این یک زندگی شادتر. من تا به حال یک مادر فوق العاده است و من آموخته زیادی در مورد زنان از طریق او. من بزرگ دختران که من آموزش های زیادی در مورد قدرت زنان و دختران. و من ملاقات شگفت انگیز مردم در سراسر جهان که همیشه الهام بخش من و به من آموخت برای بهتر شود.”

Beyoncé‘s خیریه اعمال نیز رفته است خسته شده اید. او حتی یک شرط بشردوستانه جایزه برنده و DoSomething.org ترین خیریه عنوان مشهور برای اثبات خوب خواهد شد. نه تنها “شکل گیری” خواننده با استفاده از پلت فرم خود را به صحبت کردن در برابر بی عدالتی و مسائل اجتماعی او نیز تاسیس BeyGOOD ابتکار.

از طریق BeyGOOD گرمی برنده کار کرده است در کنار یونیسف را به آب تمیز و بهداشت به شرق کشور آفریقایی بروندی و کمک به ارائه تلفن همراه coronavirus تست به هوستون سیاه جامعه است. در مارس سال 2020 سازمان خود را متعهد به کمک به بهداشت روانی سازمان های خیریه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“BeyGOOD به رسمیت می شناسد بسیار زیاد روانی و بهداشت شخصی بار قرار می گیرد ضروری کارگران در طول COVID-19 همه گیر” بیانیه ای در وب سایت خود را بخوانید. “ما در شهرهای بزرگ آفریقایی-آمریکایی شامل یک تناسب تعداد کارگران در این ضروری مشاغل و آنها نیاز به پشتیبانی سلامت روانی و شخصی مراقبت های سلامتی از جمله تست پزشکی و خدمات, تامین مواد غذایی و مواد غذایی تحویل هر دو در طول و پس از بحران.”

Shawn Mendesبرای خود کار کرده است با سازمان از جمله DoSomething.org و صلیب سرخ آمریکا برای کمک به مبارزه با مسائل دنیوی. وی همچنین از تاسیس Shawn Mendes بنیاد در سال 2019 غیر انتفاعی است که با هدف الهام بخش طرفداران خود را برای ایجاد تغییر مثبت است.

“برای مدت زمان طولانی من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای تقویت این باعث می شود که طرفداران من و من مراقبت عمیقا در مورد و برای کمک به ایجاد صدای نسل ما شنیده” این خواننده در بیانیه ای گفت: هر سنگ نورد. “هدف من از راه اندازی این بنیاد به کار در کنار طرفداران من و همه چیز من می توانم برای کمک به آنها را با ارائه یک پلت فرم است که الهام بخش تغییر مثبت و سبب جوان تغییر سازان.”

پایین ببینید چگونه ستاره داده اند در طول سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>