به عنوان برگ برنده غرق او را پایین کشیدن و کری هم

دموکرات سنا نامزد سارا Gideon استقبال رای دهندگان در اولیه روز سه شنبه در پورتلند مین قبل از پیروزی حق به چالش دیرین ایران سناتور. سوزان کالینز. (Elise Amendola / آسوشیتد پرس)

رئیس جمهور تهمت را متزلزل گشتند کمپین به طور فزاینده ای توسط کشیدن در جمهوریخواه به دموکرات ها خود را بهترین امید در بیش از یک دهه از پیروزی در کنترل هر دو مجلس کنگره و همچنین کاخ سفید است.

دموکرات ها در حال حاضر تهدید کری امتیازهای در گرجستان, آیووا و مونتانا — متحده که به نظر می رسد قابل اعتماد red — در علاوه بر این به کلرادو و آریزونا که در آن دموکرات ها را تا به حال استفاده برای ماه ها و مین که در آن اوباما سناتور. سوزان کالینز است که در مواجهه با سخت ترین انتخابات در زندگی حرفه ای طولانی خود.

رقبای شده اند swamping رقبای جمهوری خواه در جمع آوری کمک های مردمی و حرکت های آینده در نظر سنجی پیشرو تحلیلگران مستقل به شماره گیری نمایید تا ارزیابی خود را از دموکرات ها’ شانس.

“پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی غیر منتظره در سال 2016 وجود دارد یک وسوسه برای جلوگیری از ساخت سیاسی, پیش بینی” نوشت: ناتان گونزالس یک حزبی تحلیلگر و سردبیر داخل انتخابات است. “اما یک نتیجه انتخابات نباید باعث شود ما را به چشم پوشی از داده ها. و در حال حاضر فراوانی از نقاط داده ها به انتخابات برای دموکرات ها از جمله به دست گرفتن کنترل مجلس سنا.”

جدید گزارش مالی مبارزات انتخاباتی زمینه با کمیسیون انتخابات فدرال در این هفته نشان می دهد که اکثر دموکرات سنا رقبا خارج خود را مطرح ایران با رقبا در سه ماه گذشته — برخی به اندازه 3 به 1.

در گرجستان که در آن هر دو کرسی سنا هستند تا انتخابات را سخت تر آنقدر که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و دیگر جمهوریخواه کمیته را آغاز کرده اند که تبلیغات در دولت است که نه حمایت حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و یا مجلس سنا در بیش از 20 سال است.

حتی بدتر برای وقت خواهان: سرنوشت خود را تا حد زیادی در رئیس جمهور دست. مغلوب ساختن پیشی جستن و سلطه سیاسی, محیط زیست, تبدیل ترش برای حزب خود را با دست زدن به او از coronavirus بحران و در سراسر کشور تظاهرات بیش از نژادپرستی است و اساسا ساخته شده در مجلس سنا ایالت مسابقات تک ملی مبارزه است.

جمهوری خواهان در حال حاضر کنترل مجلس سنا 53 به 47. دموکرات ها نیاز به یک سود خالص از چهار صندلی برای اکثریت یا سه اگر بایدن برنده است. زمانی که سنا تقسیم 50-50 معاون رئیس جمهور است tiebreaker.

اما جاه طلبی های دموکراتیک رشد کرده و بزرگتر: بایدن گفت: در این هفته او می تواند دیدن حزب او برنده 55 کرسی. بسیاری از جمهوری خواهان از ترس است که می تواند اتفاق می افتد.

“وحشت آوردن رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا گفت:” راب Stutzman یک جمهوری خواه کالیفرنیا استراتژیست سیاسی است که یک آواز مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد. “بسیاری از داوطلبان در یک واقعا دشوار نقطه.”

یکی از نشانه های, چگونه ملی سنا نژاد تبدیل شده اند: یک تجزیه و تحلیل توسط حزبی مرکز سیاست پاسخگو نشان می دهد که یک رکورد 69 درصد از پول و کمک به نامزدهای سنا در حال حاضر می آید از خارج از کشورهای خود را. که از 59 درصد در سال 2018 به عنوان اهدا کنندگان در سراسر کشور در حال درمان فردی نژادها به عنوان یک همه پرسی در مغلوب ساختن پیشی جستن و خواه کنترل مجلس سنا.

هیچ جا با این مشخصات ملی از یک مسابقه به عنوان بالا به عنوان در اینجا در ایالت مین است. سارا Gideon سخنران از دولت خانه که برنده دموکراتیک اولیه توصیه می ایستد برای به دست آوردن حدود 4 میلیون دلار مطرح شده در ملی جمع آوری کمک درایو به نفع هر کدام دموکرات موفق به کسب نامزدی به چالش کالینز.

وقت نادر جمهوریخواه که سابقه حمایت از حق سقط جنین, اما او رای به تایید برت M. Kavanaugh به دیوان عالی کشور با وجود مخالفت خود را با سقط جنین کشیده شده کمک های مالی و توجه به نژاد از ساحل به ساحل.

“ما پس از تمام مبارزات جایی که امکان دارد از اوج یک کرسی به حزب دموکرات گفت:” سونیا کنز 80 ساله مینیاپولیس بازنشسته که در حال برنامه ریزی برای کمک به Gideon. “البته من نیاز به دانستن بیشتر در مورد سارا Gideon اما من می خواهم یک دموکرات برای پیروزی بسازید.”

یک مرکز سیاست پاسخگو’ تجزیه و تحلیل توسط پژوهشگر ارشد داگ وبر یافت که هر دو طرف دیدم سنبله در خارج از کشور به, اما آن را برجسته تر برای دموکرات ها. جمهوری خواهان کشیده در 64 درصد از سهم خود را از خارج از دولت; برای دموکرات ها آن را 72 درصد.

یک مزیت ساخته شده در خارج از دولت حمایت می تواند لرزان سیاسی بنیاد هشدار داد شیلا Krumholz مدیر اجرایی این مرکز است.

“این فوق العاده است برای جمع آوری پول اما تنها رای دهندگان می تواند بازیگران, رای,” او گفت:.

جسی شکار سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه سناتوری کمیته قرار داده و بهترین چهره خود پول کسری: “دموکرات ها نیاز به صرف هر پنی برای دفاع از پرونده که رد صلاحیت در چشم جریان اصلی رای دهندگان به او گفت:” متهم این حزب از حمایت “سوسیالیستی دستور کار است.”

برخی از تحلیلگران گفته پول گلایه تقریبا به اندازه یک مشکل برای ایران به عنوان برگ برنده در بالای بلیط های خود را.

“این همه در مورد تهمت” گفت: Alan Abramowitz یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه اموری. “اگر تهمت از دست می دهد کسانی متحده نامزدهای جمهوریخواه تقریبا قطعا به پایین.”

حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن بلیط-تقسیم به حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نادر است. سپس در سال 2016 — برای اولین بار — آن را کاملا ناپدید شده در سنا سطح: نه تنها دولت منتخب یک سناتور از یک طرف در حالی که علاقه به نامزد ریاست جمهوری از سوی دیگر است.

که عمده نیروی کار در برابر ایران از سوی دیگر ، کوری گاردنر که به دنبال انتخاب مجدد در کلرادو که بایدن است مورد علاقه را به نفع خود. اما آن را نیز کار می کند در برابر دموکرات ها در برخی از ایالت ها مانند در مونتانا که در آن رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک است که دموکراتها در مجلس سنا نامزد شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت 20 درصد در سال 2016 و اگر چه زمان سنجی نشان می دهد سنا نژاد گردن و گردن بایدن به احتمال زیاد به طور جدی مسابقه دولت است.

ارتباط بین ریاست جمهوری و سناتوری و اقبال می تواند بسیار مهم در کارولینای شمالی و آریزونا — ایالات تهمت برنده در سال 2016 است که بایدن به طور جدی رقابت. ایران Sens. تهم Tillis در کارولینای شمالی و مارتا McSally در آریزونا مدت طولانی است که به عنوان دیده می شود در میان آسیب پذیرترین امتیازهای.

اما تهمت های اخیر مبارزات سیاسی نیز به نظر می رسد در نظر گرفتن تلفات در قبلا بیشتر-secure قرمز-وزارت امور خارجه آغاز شد.

در آیووا که برگ برنده برنده به آسانی در سال 2016 یک Des Moines Register نظرسنجی در ماه ژوئن در بر داشت جمهوریخواه ایالت جونی ارنست — که مسابقه در نظر گرفته نشده بود رقابتی فقط ماه پیش — دقت انتهایی خود را دموکراتیک challenger, real estate توسعه دهنده ترزا گرینفیلد. این بررسی همچنین نشان داد بایدن اساسا با مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک استراتژیست ایران, صحبت خواست نامش فاش نشود به ارزیابی خود را نامزد گفت: او مورد اعتماد به نفس, مونتانا, گرجستان و, Iowa. او نگران در مورد آریزونا, کلرادو, و, North Carolina, او گفت:.

اگر آن سه متحده کاهش یافت و مجلس سنا کنترل می تواند همه پایین آمده به مین گفت و کالینز’ توانایی مقاومت در برابر یک امکان anti-مغلوب ساختن پیشی جستن موج.

کالینز است که در تلاش برای نگه داشتن او دور از تهمت و ترویج رکورد او را به عنوان کسی که می تواند ارائه به مین است.

“هیچ کس می داند که ایالت مین بهتر از من انجام دهد یا دعوا سخت تر” کالینز به خبرنگاران گفت: در Gorham, فقط در خارج از پورتلند روز پس از اولیه.

در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “در بخش هایی از این, دولت, رئیس جمهور تهمت بسیار محبوب است. در بخش هایی از دولت او را بسیار محبوب. من در حال اجرا خود من مسابقه است.”

که بحث تجدید نظر به Collins حامیان مانند ان مری لینچ مادام العمر دموکرات در کیپ الیزابت مین چه کسی گفت که کنترل سنا کمتر است و برای او مهم تر از حمایت یک سناتور او معتقد است یکی از معدود باقی مانده مقننه پل-سازندگان در کنگره است.

“دموکرات ها به راحتی فراموش کردن که چرا آنها می خواهند آنقدر به بیش از سنا” گفت: Lynch, 65, وکیل بازنشسته است که قصد دارد برای رای دادن بایدن برای رئیس جمهور.

گیدئون در مقابل استفاده از بازار شب سخنرانی پیروزی را متهم Collins داشتن “را فعال کنید و با گفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن.

او برنده حمایت از رای دهندگان مانند جیمز Gertmenian بازنشسته وزیر بزرگ قره قاط جزیره که نا امید که او گیر کرده است با مغلوب ساختن پیشی جستن در مسائل عمده مانند 2017 مالیات و Kavanaugh نامزدی.

“کالینز باید قطع سر او قبل از همه Mainers که در شمارش خود را به ایستادگی او در اصول و نه از سقوط یک, حزب, خط,” Gertmenian نوشت on Facebook. “او سزاوار به نام خانه به طور دائم.”

بار تحریریه سیما مهتا کمک به این گزارش از لس آنجلس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de