August Alsina تماس خواهد و جادا ‘خانواده’ رابطه زیر بمب

همه خوب است. August Alsina هیچ سخت احساسات نسبت به Jada Pinkett Smith یا خانواده او پس از گذشته خود رابطه عاشقانه با بازیگر زن.

این “Kissin’ on My Tattoos” خواننده عناوین ساخته شده در ماه ژوئن پس از او ادعا کرد که او مورخ اسمیت سال قبل. این Gotham آلوم 48 بعد از خود را تایید کرد “گرفتاری” و توضیح داد که در جولای 10 قسمت از Facebook سازمان دیده بان قرمز جدول صحبت کنید که او جدا از شوهرش ویل اسمیتزمانی که عاشقانه می گرفت.

August Alsina Hasn’t Watched Jada Pinkett Smith’s ‘Red Table Talk' But Says Smiths Are His 'Family'
August Alsina and Jada Pinkett Smith. Rob Latour/شاتر; Eric Charbonneau/شاتر

جادا مصاحبه حدود 600,000 “دوست” از بینندگان اما Alsina نمی تونه در. “من به کسانی که آن را دیده ام” Alsina گفت: کرکس در پنج شنبه, جولای 17. “من تو را دیدم کلیپ های کوچک شناور در Instagram و نیمه حمایت کردن Instagram. اما آن را قطعا به ارمغان آورد به من توجه مردم در اطراف من.”

نیواورلئان مادری می کند, موافقت با Jada استفاده از کلمه “گرفتاری” در طول مصاحبه به توصیف آنچه اتفاق افتاده بین در سال 2015.

“اگر شما نگاه کردن به تعریف از “گرفتاری” این پیچیده است و ارتباط دشوار است. این دقیقا چیزی است که” او گفت: خروجی. “من قطعا با آن موافق بودن گرفتاری. این قطعا چیزی پیچیده پیچیده و پویا است.”

Alsina صحبت نشده به شخص یا خانواده اش پس از او حساب خود را پرت کردن به نور آورده بود اما او گفت که همه چیز در حال همه خوب است در پایان خود را.

“من نمی باید موضوع را با کسی. من عاشق همه است. من دوست دارم همه آنها را” رپر گفت. “آنها شده ایم به خانواده من و تاپیک های زیادی در تاریخ وجود دارد. آنها مردم زیبا. آنها ارواح. آنها واقعا هستند.”

او افزود: “هیچ بد خون با کسی. آنها [اسمیت] رو [در Angela Yee مصاحبه] راه قبل از جهان تا کنون آن را دیدم. آن را از یک محل. هیچ بد دوست دارم با کسی. من عشق رو برای همه در این سیاره است.”

مانند Alsina به خانواده اسمیت نمی پشیمانی آنها چگونه برخورد با این امر در آینده یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری در دوشنبه, جولای 13.

“اسمیت به عنوان یک خانواده هستند واقعا خوشحالم که آنها این خطاب قرار داده و همه چیز در باز” خودی گفت ما. “خواهد شد و شخص در پایان روز مانند یک زن و شوهر عادی که فقط اتفاق می افتد به ستایش شود چرا که آنها معروف است. آنها مبارزه کرده اند. آنها آشتی کرده اند. در پایان روز آنها عاشق یکدیگر.”

دوم منبع گفت که زن و شوهر و دو بچه Jaden 22 و بید 19 هستند “خوب و شاد و قوی” پس از رسوایی.

“آنها عشق ورزیدن به خود بچه ها و کودکان خود را به آنها عشق ورزیدن,” خودی توضیح داد. “هر کس می خواهد این را به محو دور.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>