پکن می گوید آمریکا باید از دست رفته خود را در ذهن و دیوانه’ در ارتباط با چین

AFP/یوهانس Eisele/فایل

پکن: بندگی وزارت امور خارجه روز جمعه گفت در آخرین کلامی سالوو بین دو ابرقدرت که مقامات ایالات متحده باید “خود را از دست داده و ذهن دیوانه” در روابط خود با چین است.

تنش بین واشنگتن و پکن را بالا اجرا در این ماه از صریح ترین منتقدان از چین در کنگره آمریکا شد در این هفته با ضربه تحریم ها, روز پس از به ما تحمیل ممنوعیت ویزا و مسدود ساختن دارایی ها در چند مقامات چینی.

دادستان کل آمریکا لایحه Barr سوخت به آتش اضافه شده در روز پنج شنبه هنگامی که او را متهم پکن از نصب یک “اقتصادی حمله رعد اسا” به جای واشنگتن به کرات از پیش برجسته قدرت و گسترش آن ایدئولوژی سیاسی در سراسر جهان است.

اما وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: Barr و دیگر مقامات آمریکایی شد نخوری چین برای منحرف کردن اذهان از مشکلات سیاسی داخلی.

“این افراد برای منافع شخصی و سیاسی به دست آوردن دریغ نکنید به ربودن داخلی افکار عمومی… به نقطه جایی که آنها از دست داده اند ذهن خود را دیوانه رفته است,” او گفت:.

هوآ افزود که چین به هیچ وجه قصد به چالش کشیدن و یا به جای ما و گفت که او امیدوار است که واشنگتن می تواند “بازگشت به عقلانیت” در آن سیاست چین.

“یک گنجشک می تواند به درک جاه طلبی یک قو” او گفت:.

“این جدی است misjudgement و سوء تفاهم از بندگی قصد استراتژیک.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>