چین و بریتانیا بیش استقرار جدید ناو هواپیمابر در اقیانوس آرام

لیو Xiaoming چین بالای ایران در بریتانیا گفت بریتانیا باید “باند با ایالات متحده در چین” با استقرار نظامی

لندن: پکن سفیر به لندن هشدار داد انگلیس در برابر استقرار جدید ناو هواپیمابر در اقیانوس آرام استدلال آن خواهد بود “بسیار خطرناک حرکت” در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه.

لیو Xiaoming چین بالای ایران در بریتانیا گفت: بار است که به لندن کاهش روابط تجاری با اتحادیه اروپا بعد از این سال نباید “باند با ایالات متحده در چین” با استقرار نظامی.

“پس از Brexit من فکر می کنم انگلستان هنوز هم می خواهد به بازی یک نقش مهم در جهان است,” او گفت: کاغذ.

“است که راه را برای نقش مهمی بازی کند.”

این بار در گزارش این هفته بریتانیا برنامه ریزان نظامی باید تخم قصد دارد به ایستگاه HMS Queen Elizabeth حامل در اقیانوس آرام به عنوان بخشی از یک ائتلاف بین المللی برای مقابله با چین است.

£3.1 میلیارد دلار ($3.9 میلیارد 3.4 میلیارد یورو) رگ است که با توجه به مجموعه بادبان در او ازدواج استقرار در سال آینده در یک تور که شامل منطقه نگرانی بیش از آزادی دریانوردی در دریای چین جنوبی است.

اما احتمال پایگاه حامل وجود دارد بیشتر به طور دائم می آید که تنش میان لندن و پکن در حال افزایش بیش از یک میزبان از مسائل و به عنوان ایالات متحده-روابط چین نیز به طور قابل توجهی بدتر.

بریتانیا روز سه شنبه متمایل به فشار پایدار از واشنگتن و دستور حذف مرحله به مرحله, چینی, غول مخابراتی Huawei از آن 5G شبکه با وجود هشدارهای از اقدامات تلافی جویانه از پکن است.

لیو Xiaoming به نام حرکت “ناامید کننده و تصمیم اشتباه” است و پیش بینی آن خواهد sap میلیاردها پوند سرمایه گذاری در انگلستان از چین شرکت.

“در حال حاضر تمام چیزهایی [را] تغییر,” او گفت: بار اضافه کردن Huawei شد و در حال حاضر “مثال” به دیگر شرکت های چینی.

‘حرکت استراتژیک’

بریتانیا و چین نیز درگیر شدند بیش از هنگ کنگ پس از پکن تحمیل یک بحث امنیت ملی قانون در سابق انگلستان استعماری خاک.

لندن گفت: در پاسخ آن ارائه خواهد شد هنگ کنگ از ساکنان گسترده تر مسیر به شهروندی که می تواند راه را برای بیش از سه میلیون دلار هنگ Kongers به حرکت به انگلستان است.

ناتان قانون یکی از برجسته ترین دموکراسی جوان فعالان روز دوشنبه اعلام کرد او در حال حاضر به نقل مکان به انگلیس به دلیل سخت گیرانه امنیتی جدید قانون.

آن مجازات براندازی, فتنه تروریسم و خارجی و تبانی با زندگی در زندان است.

قانون گفت: این بار تصمیم خود را یک “حرکت استراتژیک برای جنبش” نه یک انتخاب شخصی است.

“در هنگ کنگ مردم دیگر از آزادی بیان و ارعاب و تهدید بازداشت خودسرانه و دلخواه استفاده از زور توسط پلیس,” او اضافه شده است.

“وجود من است که یک سیگنال هشدار… به مردم یادآوری کند که دلار هنگ کنگ شما استفاده می شود به می دانم که از دست رفته است.”

اما لیو هشدار داد از آن خواهد بود “بسیار خطرناک” برای بریتانیا اجازه می دهد تا هنگ کنگ دموکراسی به کوچ کردن به کشور است.

“خواهد شد که یک مشکل جدی گفت:” ما صبر کنید و ببینید” چه عواقب خواهد بود.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de