سیل کشتن 14 در چین به عنوان قله آب در سد سه دره

1 / 4

چین سیل

در این عکس منتشر شده توسط چین, Xinhua News Agency, جریان آب از sluiceways در سد سه دره بر روی رودخانه یانگ تسه در نزدیکی فرودگاه ییچانگ در مرکزی چین هوبئی جمعه 17 جولای سال 2020 است. Engorged با بیشتر باران های سنگین چین توانا رودخانه یانگ تسه است cresting دوباره آوردن ترس از تخریب بیشتر به عنوان سیلابهای فصلی است که در حال حاضر سمت چپ بیش از صد نفر کشته یا مفقود شده اند در نیروی از ماه گذشته. (ژنگ Jiayu/رادیو فردا از طریق AP)

پکن (AP) — حداقل 14 نفر کشته شده اند در آخرین دور از باران های فصلی و جاری شدن سیل در جنوب چین به عنوان سربازان و کارگران ساخته شده موقت موانع با کیسه های شن و سنگ شنبه به حفظ رودخانه یانگ تسه و انشعابات آن در خلیج.

سه floodgates از سد سه دره است که دهانه یانگ تسه باز شد که سطح آب در پشت سد عظیم افزایش بیش از 15 متر (50 فوت) بالاتر از سیل در سطح رسمی رادیو فردا خبر داد.

سد برگزاری حدود 45 درصد از آب ایسنا گفت: با استناد به چین سه دره Corp.

بالادست 11 نفر کشته شده بودند در چونگ کینگ که از صبح روز شنبه چین اضطراری ملی پخش گفت: در یک گزارش آنلاین به نقل از شهرداری اضطراری آژانس. بیش از 20 ، 000 نفر شده بود تخلیه و 1,031 خانه های تخریب شده.

سه رانش زمین در Dunhao شهر کوهستانی بخشی از چونگ کینگ در سمت چپ شش مرده شهر را مدیریت اضطراری اداره گفت. اجساد کشف شده توسط شب جمعه پس از بیش از 200 نفر اعزام شدند برای جستجو و عملیات نجات. بارش باران در شهر Dunhao بالغ بر 39 سانتی متر (15 اینچ) اداره گفت.

سه نفر در کشور همسایه هوبئی اضطراری مدیریت بخش گفت: در پست های رسانه های اجتماعی.

دولت پخش دوربین مدار بسته نشان داد مردم تمیز کردن هنوز خیس و گل آلود خیابان ها و مغازه ها در شهر انشائئ پس از جاری شدن سیل در جمعه. نجات کارگران استفاده می شود تورم رفتس به نجات بیش از 1,900 مردم به دام افتاده در خانه ها و ساختمان های دیگر است.

Downriver آتش نشانان و دیگران به پایان رسید پر کردن در یک 188 متر (620-پا) شکستن در یک خاکریز در پینگ دریاچه چین بزرگترین دریاچه آب شیرین شین هوا گفت.

این خاکریز راه داد نه روز پیش از جاری شدن سیل در 15 روستا و مزارع کشاورزی در استان جیانگشی خبرگزاری گفت. بیش از 14000 نفر تخلیه شدند.

ورودی آب شد و انتظار می رود به اوج شنبه پشت سد سه دره اما بیشتر آب است و پیش بینی می رسند در اطراف سهشنبه شین هوا گفت. این سد آبی استفاده می شود به کاهش فاجعه بار جاری شدن سیل.

فصلی و جاری شدن سیل حملات زیادی قطعات از چین سالانه به خصوص در مرکز و مناطق جنوبی اما بارندگی شده است غیر منتظره ای بالا در این سال است.

حدود 1.8 میلیون نفر شده اند تخلیه و زیان مستقیم نسبت به جاری شدن سیل در برآورد بیش از 49 میلیارد یوان (7 میلیارد دلار) با توجه به وزارت مدیریت اضطراری.

شهرهای بزرگ که در امان است اما نگرانی افزایش یافته است بیش از ووهان و دیگر شهرهای پایین دست که خانه را به ده ها میلیون نفر از مردم است.

چین بدترین سیل در سال های اخیر شد و در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد عمدتا در امتداد یانگ تسه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de