آیووا شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر که منجر به کشته شدن 5 تنظیم برای اجرای جمعه

TERRE HAUTE Ind. — مت شخص مهم در میان یکدسته از آیووا که به کشته شدن پنج نفر از جمله دو دختر جوان قرار است جمعه برای تبدیل شدن به سومین فدرال زندانی به اعدام در این هفته پس از 17 سال توقف در فدرال حکم اعدام است.

داستین Honken, 52 بود محکوم به مرگ برای کشتن دولت خبرچینان و فرزندان خود را در تلاش برای خنثی کردن خود در قاچاق مواد مخدر تحت تعقیب در سال 1993.

Honken است به مرگ با تزریق کشنده قدرتمند آرام بخش پنتوباربیتال در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا که در آن او شده است در انتظار اعدام از سال 2005. وکلای او در حال ساخت آخرین لحظه درخواست برای تاخیر اما شانس خود را از موفقیت به نظر می رسد از راه دور پس از دادگاه عالی معکوس پایین دستور دادگاه که به دنبال جلوگیری از اعدام دو مرد دیگر این هفته است.

Daniel Lee Lewis اعدام شد صبح روز سه شنبه و وسلی ایرا Purkey قرار داده بود به مرگ دو روز بعد پس از هر ساعت از کشمکش حقوقی که دادگاه عالی به پایان رسید و با 5-4 آرا اجازه می دهد تا اعدام را به محل.

لی محکوم شد قتل یک آرکانزاس خانواده در 1990s طرح برای ساخت یک سفیده-تنها کشوری در شمال غربی اقیانوس آرام. او حفظ بی گناهی خود را به پایان گفت: درست قبل از او درگذشت “من ساخته شده بسیاری از اشتباهات در زندگی من, اما من یک قاتل است. شما در حال کشتن یک مرد بی گناه.”

Purkey اعدام شد برای آدم ربایی و قتل 16 ساله دختر بچه جنیفر در کانزاس سیتی میسوری قبل از dismembering سوزش و آزادسازی بدن او در یک سپتیک برکه. در آخر کلمات اهل بیت ابراز تاسف برای کشتن و گفت: “این بررسی قتل واقعا نه در خدمت هیچ هدف ندارند. با تشکر از شما.”

یک قاضی فدرال دستور داده بود یک 11th-ساعت تاخیر در هر دو اعدام با استناد به چشم انداز است که زندانیان رنج می برند درد شدید از اعدام مواد مخدر است. قاضی نیز اجازه داده اند Purkey وکلا به دنبال ادعا می کند که او مبتلا به زوال عقل و قادر به درک و چرا از او در حال اجرا.

دادگاه عالی حذف این موانع اشاره کرد و گفت تگزاس و کشورهای دیگر استفاده کرده اند پنتوباربیتال “بدون حادثه” در بیش از 100 زندانی ، دادگاه نمی نظر در رد این تاخیر مربوط به ادعای Purkey زوال عقل.

Honken اعدام خواهد بود 10 انجام شده در ایالات متحده در سال 2020 از جمله سه در تگزاس که اجرا بیشتر زندانیان از هر دولت دیگر. در سال گذشته 22 نفر اعدام شدند پنجمین سال متوالی است که کمتر از 30 نفر را به مرگ در ایالات متحده به مراتب پایین تر از 65 اعدام که انجام شد در سال 2003 آخرین بار یک فدرال زندانی اعدام شد.

Honken رشد در آیووا اما نقل مکان کرد و با یک دوست به آریزونا سعی کنید برای پولدار شدن توسط پخت و پز مت که او آموخته است که برای انجام کار پس از تحصیل در رشته شیمی در دانشگاه. آنها توزیع محصول خود را از طریق نمایندگی های مستقر در آیووا.

یکی از کسانی که در نمایندگی بود گرگ نیکلسون که شروع به همکاری با محققان در سال 1993 پس از آمدن تحت سوء ظن. Honken دستگیر شد و متهم به توطئه برای تولید مت پس از نیکلسون مخفیانه ضبط شده Honken و شهادت, قبل از هیئت منصفه.

Honken به دادگاه اطلاع داد که او را به اعتراف به گناه. اما روز قبل از ماه جولای سال 1993 درخواست شنوایی او و دوست دختر خود, آنجلا جانسون رفت و جستجوی نیکلسون.

آنها او را در بر داشت در خانه جایی که او زندگی می کردند با دوست دختر خود لری دانکن و دختران 10 ساله کندی و 6 ساله کهربا. چهار ربوده شدند شات به مرگ و به خاک سپرده شد اما بدن خود را نمی یافت و به هفت سال. Honken نیز خود را کشته دیگر فروشنده 32 ساله تری DeGeus که پیدا شد چند مایل دور از Honken دیگر قربانیان.

Honken به اعدام محکوم شد آیووا قتل در سال 2004 در یک دادگاه که ویژه فوق العاده ای اقدامات امنیتی از جمله یک ناشناس داوران. Honken شد پیچ به کف دادگاه و عینک بی حس کردن کمربند در زیر لباس خود را برای جلوگیری از فرار تلاش است.

داوران توصیه می شود حکم اعدام و ایالات متحده در منطقه قاضی علامت بنت, که گفت که او به طور کلی مخالف مجازات اعدام موافقت کرد.

“من نمی خواهم به از دست دادن هر خواب اگر او اعدام است” گفت بنت که پس از بازنشسته و از روی نیمکت. “به طور معمول من می خواهم, اما شواهد آنقدر طاقت فرسا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>