ایران پلیس چرخید اعتراض جمعیت شعار را بیش از مشکلات اقتصادی

AFP/Atta Kenare/فایل

تهران: پلیس ایران روز جمعه گفت آنها با زور و اجبار پراکنده اعتراض توسط جمعیت شعار “هنجار شکنی” شعار در جنوب غربی این کشور بیش از مشکلات اقتصادی.

“پس از تماس با یک شماره از شهرستان بهبهان مردم جمع آوری شده در ساعت 9 روز پنج شنبه در اعتراض به وضعیت اقتصادی” بهبهان شهرستان رئیس پلیس سرهنگ محمد عزیزی گفت: به نقل از وزارت امور خارجه خبرگزاری ایرنا.

پلیس در ابتدا سعی کردم به صحبت به میان جمعیت “اما نه تنها آنها را پراکنده اما شروع به فریاد هنجار شکنی شعارهای” او گفت: “یک اصطلاح استفاده می شود معمولا توسط مقامات ایرانی به مراجعه به ضد نظام شعار.

نیروهای امنیتی را شکست اعتراض با “قاطعیت”, رئیس پلیس گفت:, و اضافه کرد که “آرامش” ترمیم شد و بدون تلفات و یا آسیب به خواص.

عزیزی مشخص نیست اگر بازداشت ساخته شد.

تایید نشده رسانه های اجتماعی, پست, نشان داد تصاویر و ویدئوها از ده ها تن از مردم ظاهرا جمع آوری شده در یک خیابان شهر در استان خوزستان.

Netblocks یک وب سایت است که مانیتور خاموش شدن ناگهانی گفت: دسترسی به اینترنت محدود بود و مختل حدود سه ساعت در استان خوزستان در زمان اعتراض.

خوزستان یک کلید تولید کننده نفت منطقه است که اغلب شکایت رسمی از غفلت است.

هم مرز با عراق آن است که یکی از معدود مناطق ایران به یک بزرگ عرب و جامعه است.

گردهمایی در بهبهان آمد روز پس از ایران تایید احکام اعدام برای سه نفر مرتبط مرگبار اعتراضات در ماه نوامبر گذشته موجب یک افزایش در قیمت بنزین.

روز پنج شنبه یک گروه از کارشناسان سازمان ملل متحد به نام ایران برای سرنگونی این جملات.

“امروز ما پیوستن صدها نفر از هزاران نفر از ایرانیان در رسانه های اجتماعی که محکوم به این احکام اعدام گفت:” بیش از یک دوجین مستقل کارشناسان سازمان ملل در مورد مسائل مانند اعدام های خودسرانه آزادی اجتماعات و شکنجه.

تظاهرات در ماه نوامبر آغاز شد و پس از مقامات بیش از دو برابر قیمت سوخت یک شبه تشدید مشکلات اقتصادی در تحریم ها-آمار کشور است.

تظاهرات اخیر در شهرهای مختلف و خشونت تبدیل شد قبل از گسترش به حداقل 100 مراکز شهری در سراسر ایران و قرار دادن در میان نزدیک به کل اینترنت خاموشی.

خواستار گسترش آنلاین با استفاده از هشتگ “DontExecute” برای توقف اعدامها در کشور است.

اقتصاد ایران منقبض شده است به طور قابل توجهی پس از 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه انصراف ما از یک نقطه عطفی توافق هسته ای ایران و reimposed مجازات تحریم در کشور است.

Coronavirus بیماری را تشدید کرده است ایران اقتصادی با موقت خاموش کردن اقتصاد و کاهش صادرات منجر به کاهش ارزش شدید از آن ارز و افزایش تورم است.

بیش از 180 جدید COVID مرگ و میر

ایران وزارت بهداشت جمعه مطرح کلی COVID-19 تلفات به بیش از 13,790 مرگ و میر با 183 جدید مرگ و میر و بیش از 269,400 موارد تایید شده.

بهبهان رئیس پلیس عزیزی خواست ایرانیان “نباید تحت تاثیر سیستم های دشمنان” هدف “به تحریک مردم در این زمان حساس به وضعیت”.

ایران, سپاه پاسداران اعلام کرد در اظهارات جداگانه که آنها بازداشت تعدادی از “آشوبگران” و همچنین شکست یک “گروه تروریستی” در روز پنج شنبه.

افراد دستگیر شده در شهر مشهد بودند “متصل به ضد انقلابی گروه” و ساخته شده بود خواستار تظاهرات خیابانی.

در شهر شيراز اعضای مردمان Mujahedeen ایران (MEK), an exiled که تهران در نظر یک “فرقه تروریستی” بازداشت شدند جلوگیری از یک “عملیات خرابکارانه” پاسداران گفت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de