آن را بیش از! Joey Lawrence انشعابات از همسر Chandie پس از 15 سال

برای انجام خوب است. جوی لارنس و Chandie لارنس (موسوم به Yawn-نلسون) تقسیم پس از 15 سال با هم, Us Weekly می تواند تایید.

این رقص با ستاره ها آلوم 44 برای ثبت طلاق در لس آنجلس دادگاه در روز سه شنبه, جولای 14, به دنبال انحلال با کودکان کوچک است. سابق زن و شوهر و به اشتراک گذاری دختران چارلستون 14 و آزادی 10.

قبل از بستن گره با Chandie در جولای سال 2005 شکوفه بازیگر قبلا ازدواج به میشل Vella. The exes بحباله نکاح در اوردن در سال 2002 و به نام آن واریز شده سه سال بعد. او با همسر دوم خود در دیزنی جهان سال زودتر, اما نمی توان یک حرکت شاعرانه تا پس از تقسیم خود از Vella.

Joey Lawrence Files to Divorce Wife Chandie Lawrence After 15 Years of Marriage
جوی لارنس و Chandie Yawn-نلسون Broadimage/شاتر

هفته قبل از خبر شکست خود را طلاق Melissa & Joey آلوم به قلم یک متفکر ادای احترام به او به عنوان او جشن روز پدر با خانواده خود را.

“دلیل من برای زندگی است. من بزرگترین نعمت,” او نوشت: از طریق Instagram کنار شیرین عکس از کودکان خود را snuggling تا در هر دو طرف از توله سگ خود را. “بودن پدر این دو کودک, قوی, قدرتمند, خانم های جوان (و البته پسر من در تصویر وجود دارد در وسط..lol) به ارمغان آورده است بیشتر شادی و شادی را به زندگی من پس از آن [sic] من همیشه می تواند تصور است. خدا نگهدار همه پدران وجود دارد که لذت بردن از و به اشتراک گذاری همان نعمت پدر. کار ما به عنوان پدران بی نظیر است و به معنای واقعی کلمه مهمترین و معنی دار مسئولیت ما همیشه می تواند داشته باشد.”

در مارس 2018, آمریکا تایید کرد که قبلا زن و شوهر رفت و از طریق یک سنگی مالی دوره تشکیل پرونده فصل 7 ورشکستگی پس از مقدار زیادی در بدهی کارت اعتباری بازگشت مالیات و عدم پرداخت وام شروع به شمع تا. به منظور نگه داشتن خانواده خود را شناور اسناد دادگاه ادعا کرد که این دو به فروش می رسد لباس های خود را, مبلمان و لوازم جانبی دیگر در ابتدا قبل از پر کردن برای ورشکستگی نزدیک به یک سال پیش از آن. در زمان عشق برادرانه, ستاره سه اتومبیل فورد فلکس بنتلی و اولی بودند repossessed.

یک ماه پس از برادر بزرگ مشهور زاج را مشکلات مالی عناوین ساخته شده خود را مورد حل و فصل شد و جفت باقی مانده بود به بازپرداخت مبلغ قابل توجهی به وام های مختلف از جمله IRS.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>