Kelly Clarkson بدن تکامل

راحت در پوست خود! Kelly Clarkson آموخته است برای در آغوش گرفتن بدن خود را از طریق تمام نوسانات آن از اولین بازی خود را در بت آمریکایی به تولد دو فرزند.

“دوشیزه مستقل” خواننده شد برای اولین بار علنا انتقاد وزن خود را زمانی که او سر به فلک کشید به شهرت در سال 2002 American Idol فصل 1.

“من بزرگترین دختر در [American Idol بازیگران] بیش از حد” کلارکسون گفت: در این Ellen DeGeneres در سال 2015. “و من نبود اما مردم به من تماس بگیرید ، من به نوعی همیشه که بدست.”

او افزود: “من فکر می کنم که چه لطمه می زند و احساسات من برای مردم است که من باید یک ملاقات و خوش آمد می گوید پس از نشان می دهد و یک دختر که بزرگتر از من خواهد بود در ملاقات و خوش آمد می گوید و مانند ‘وای اگر آنها فکر می کنم شما بزرگ من باید تا چربی به آنها است.’ و آن را مانند شما فقط که شما هستند. ما که هستیم — هر چه اندازه است.”

تگزاس بومی و او جدا, شوهر, Brandon Blackstock, بعد, استقبال دختر خود را در سال 2014 و پسر رمینگتون در سال 2016. یک سال بعد Clarkson شد یک قاضی در صدا. به “قوی تر” خواننده گفت: زرق و برق انگلستان در ماه ژوئن 2020 که او در او “سنگین ترین نقطه” هنگامی که او پیوست NBC سری.

گرمی برنده نشان داد باریک رقم در ماه ژوئن سال 2018 است. کلارکسون نشان داد در آن زمان در امروز نشان می دهد که او از دست داد 37 پوند پس از تغییر رژیم غذایی خود به “غیر GMO بدون آفت کش ها, خوردن واقعا آلی است.”

بعد از آن که در سال کلارکسون گفت Redbook که او برابر نیست به دنبال لاغر با سالم بودن.

“آن زمانی که من که خوشحال میشم. مردم فکر می کنم ” من چیزی اشتباه وجود دارد ، او را با قرار دادن در وزن’,” او گفت: در آن زمان. “گفتم:” اوه نه! من متاسفم, اما که نشان دهنده شادی در من احساسی جهان است.’ برای من وقتی که من لاغر است که معمولا زمانی که من به خوبی انجام نمی شود.”

این Kelly Clarkson نشان می دهد میزبان تکرار همان احساسات در ژوئن 2020 مصاحبه با زرق و برق انگلستانکه در آن او توضیح داد که او را پذیرفته بدن او را به عنوان عیوب مثبت.

“همیشه چیزهایی وجود دارد که اتفاق می افتد که می آیند تا که ادم بیکار و تنبل شما اما در همان زمان شما رو به رسمیت شناختن و … آن را به شما ساخته شده که شما چه کسی هستید” کلارکسون گفت. “من بسیار قوی فرد. من بسیار با اعتماد به نفس و من مجبور به پیدا کردن که در خودم.”

پایین ببینید Kelly Clarkson بدن تکامل از طریق سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de