NYPD sergeants رئیس اتحادیه اد Mullins به نظر می رسد در فاکس نیوز با QAnon لیوان پشت سر او

NYPD sergeants رئیس اتحادیه اد Mullins نمایش QAnon لیوان در حالی که در حال مصاحبه در رادیو فردا.

عکس/فردا نیوز

  • اد Mullins سر از NYPD sargeants اتحادیه اروپا به نظر می رسد در فاکس نیوز روز جمعه از طریق کنترل از راه دور با یک لیوان قرار داده شده پشت سر او مزین با نماد یک راست تئوری توطئه.
  • Mullins حاضر به گفتن نیست که آیا کتک زدن او بود و یا اینکه آیا او تایید QAnon توطئه در تماس با کسب و کار خودی.
  • “کشور ما در حال سقوط از هم جدا در شهر نیویورک است که در بحران و تنها چیزی که از اخبار رسانه ها در مورد یک لیوان” Mullins گفته خودی کسب و کار در روز جمعه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اد Mullins, رئيس جمهور از NYPD را Sergeants خیرخواه انجمن به نظر می رسد در فاکس نیوز روز جمعه از طریق کنترل از راه دور با یک لیوان قرار داده شده پشت سر او مزین با نماد QAnon, یک راست تئوری توطئه.

این اولین بار نیست Mullins به نظر می رسد در کنار لیوان ترویج QAnon توطئه که ادعا می کند جهان اجرا شده توسط شیطانی دوز و کلک از کودکان-سوء استفاده از نخبگان قصد برکناری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همان دکور همراه حداقل دو دیگر مصاحبه های تصویری Mullins را با فاکس نیوز در این بهار.

Mullins حاضر به گفتن نیست که آیا کتک زدن او بود و یا اینکه آیا او تایید QAnon توطئه در تماس با کسب و کار خودی.

“کشور ما در حال سقوط از هم جدا در شهر نیویورک است که در بحران و تنها چیزی که از اخبار رسانه ها در مورد یک لیوان” Mullins گفت.

HuffPost خبرنگار کریستوفر Mathias توییتی که Mullins به او گفت در روز جمعه که لیوان نیست ،

ایسنا کاهش یافته و کسب و کار خودی درخواست برای نظر.

Mullins بارها در Fox در ماه های اخیر به بحث در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات و پاسخ پلیس و به طور منظم انتقاد معترضان و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio.

د Blasio به شدت محکوم Mullins در موارد متعدد و اصرار اتحادیه رهبری “تنها تمرین تقسیم آنها دامن زدن به نفرت است.”

“آنها نمی سعی کنید برای کمک به ما در حرکت رو به جلو” د Blasio به خبرنگاران گفت: در اوایل این سال است. “آنها نمی سعی کنید برای ایجاد چیزی خوب است. من هیچ احترامی برای رهبری SBA.”

این QAnon تئوری که سرچشمه در سال 2017 به خود جلب کرده است اختصاص داده شده محافظه کار زیر و چند تن از نامزدهای جمهوریخواه برای ما خانه یا تایید و یا حمایت از این توطئه است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال ترویج QAnon, اشتراک ده ها تن از پیام های از QAnon-حساب های مرتبط در توییتر.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>