پنه لوپه Disick Hilariously وقفه اسکات و ادیسون رائه Infinite تصویری

اوه! پنه لوپه Disick به طور تصادفی سقوط کرد و پدرش, Scott Disickو ادیسون Rae‘s تلاش برای ایجاد یک Infinite تصویری.

رسانه های اجتماعی و تاثیر گذار, 19 به اشتراک گذاشته شده کلیپ در جمعه 17 جولای نشان داد که خودش را انجام طراحی رقص در حالی که اسکات, 37, تقلید حرکات او. با این حال رقص خود را به طور ناگهانی به پایان رسید که پنه لوپه, 8 راه می رفت در سراسر صفحه نمایش باعث Rae به پشت سر هم از خنده.

Penelope Disick Hilariously Interrupts Scott And Addison Raes TikTok Video
Scott Disick, پنه لوپه Disick و ادیسون Rae. حسن نیت ارائه میدهد از Scott Disick/Instagram

“من خنده مانند IM, در, درد, HAHAHA,” the Infinite استار نوشت: در نظر است.

یک ماه زودتر Rae ایجاد یک Infinite تصویری با اسکات 10 ساله پسر میسون. این پارتی, پارتی هاردکور, موسس, سهام, لب گنده, پنه لوپه و پسر Reign, 5, با دوست دختر سابق خود را Kourtney Kardashian.

در این کلیپ Rae انجام یک رقص چالش تنظیم برای کنترل کیفیت و افست‘s “100 قفسه” آهنگ. در پایان این اعتیاد به مواد مخدره خانه عضو کشیده میسون به قاب به پایان روال با او.

این شده بنیانگذار 41 پیوست Rae در کلیپ دیگری که در آن جفت میدادند یک صحنه از Keeping Up With the Kardashians بین Kris Jenner (بازی های برگزار شده توسط Rae) و Khloé Kardashian (با بازی Kourtney).

رائه بازگشت به Infinite پس از دو هفته وقفه در جمعه 10 ژوئیه در یک ویدیو با on-off پسر برایس سالن. غیبت او را از پلت فرم رسانه های اجتماعی آمد در میان حدس و گمان است که او در انتظار اولین فرزند او. اما Rae تعطیل بارداری شایعات دو روز بعد هنگامی که او یک ویدیو از خودش با قرار دادن دست خود را در معده خود را.

“توسط @addisonre ………🤰 ?” یکی از طرفداران نوشت که Rae پاسخ داد: “نه فقط نا امن.”

سالن 20 نیز رد کرده است که Rae باردار بود در تاریخ 7 ژوئیه در مصاحبه با کانال یوتیوب مشهور Livin. “اجازه دهید من فقط آن را روشن: او باردار نیست. من نمی دانم چرا از چیزی که” او توضیح داد.

همانطور که برای اسکات تلنگر آن را مانند Disick sتار است و به رابطه خود را با صوفیه ریچی فرصت دیگری. ما هفتگی را شکست این خبر در روز سه شنبه, جولای 14, که این جفت ارز در حال پشت هم پس از تماس آن واریز شده خود را در سه سال ارتباط است.

“آنها در حال حلق آویز کردن دوباره شاعرانه” یک منبع گفت. “آن را به عقب.”

این دو در زمان برخی از زمان جدا زیر اسکات مختصری از روی لئامت دادن در کلرادو مرکز نوتوانی. خودی توضیح داد که این زن و شوهر در حال حاضر در یک جای بهتر.

“آنها نمی گرفتن همراه قبل و از این رو تقسیم” این منبع افزود که آنها “مشغول به کار در داشتن یک زندگی جدا از یکدیگر” قبل از آنها در نهایت تصمیم به عقب بر گردیم.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>