قدرتمند خانه صندلی الیوت انگل را شکست داد و مترقی تازه وارد جمال بومن در خیره کننده ناراحت

واشنگتن – Rep. الیوت انگل قدرتمند خانه کمیته صندلی که در خدمت چند دهه در کنگره بود که با شکست سیاسی تازه وارد در یک خیره کننده ناراحت نشان دادن قدرت مترقی جناح از حزب دموکرات به گفته آسوشیتد پرس.

بیش از سه هفته پس از انتخابات بسته در نیویورک اولیه جمال بومن اعلام شد جمعه بیش از وقت انگل که ریاست کمیته روابط خارجی مجلس – پایان دادن به 30 سال فعالیت حرفه ای در کنگره است.

“اعداد روشن هستند و من نمی خواهد حزب دموکرات نامزد برای 16th کنگره منطقه صندلی در پاییز انتخابات” Engel گفت. “خدمت به مردم از برانکس و وستچستر در کنگره شده است بزرگترین افتخار زندگی من و آنچه قابل توجه 32 سال از آن شده است.”

انگل شکست دست مترقی نامزد است که یک فرد از رنگ می آید در لحظه ای که نژادی عدالت است که در خط مقدم ملی گفتگو. آن را نیز می آید به عنوان ترقی خواهان به دنبال پیروزی پس از ناامیدی از سن. برنی ساندرز پایان پیشنهاد خود را برای رئیس جمهور در اوایل این سال است.

بومن به نام برنده “فوق العاده ای افتخار و امتیاز” در عکس های ارسال شده به رسانه های اجتماعی. او گفت: مبارزات انتخاباتی خود در مورد “ساختمان ائتلاف در سراسر مسابقه در سراسر کلاس در سراسر دین در سراسر سن سراسر زیبا ما تفاوت اعمال نفوذ ما تفاوت به جهان را به مکانی بهتر است.”

این منطقه به شدت متمایل به سمت دموکرات ها معنی بومن است که به احتمال زیاد برای تضمین پیروزی در انتخابات عمومی ماه نوامبر.

آینده برای یکی دیگر از قدرتمند خانه صندلی Rep. کارولین مالونی همچنین از نیویورک هنوز مشخص نیست که رای غیابی در ادامه به شمارش در نیویورک است. مالونی که سر خانه نظارت کمیته رهبری توسط یک حاشیه باریک بیش از مترقی چلنجر Suraj پاتل در مدت کوتاهی پس از ژوئن 23 اولیه.

الیوت انگل: چرا به من کمک کرد تا منجر به استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

بیشتر: جمال بومن حرکت می کند و نزدیک به ناراحت کننده 16-اصطلاح کنگره الیوت انگل

فایل این 23 ژوئن 2020 فایل عکس را نشان می دهد جمال بومن صحبت به شرکت کنندگان در طول اولیه شب ، سابق مدرسه اصلی سرنگون 16-اصطلاح کنگره ایالات متحده الیوت انگل در York’s دموکرات کنگره اولیه. بسیاری از آرا توسط پست در مسابقه هم تا به حال محسوب می شود اما یک تحلیل AP از رای غیابی بازگشت و تا کنون نشان داده شده جمعه 17 جولای که Bowman’s منجر شد بیش از حد بزرگ برای انگل برای غلبه بر.  (AP Photo/Eduardo Munoz آلوارز فایل)

در مرکز فشار برای بیرون راندن هر دو انگل و Maloney بود همان نیروی است که تحت فشار قرار دادند و دانشجوی سال اول ستاره Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به شکست قدرتمند وقت در سال 2018 در یک کشور همسایه نیویورک منطقه: تازه واردان این استدلال که تغییر مورد نیاز بود و امتیازهای از دست داده بود با خود مردم است.

بومن برگزار زیادی سرب بیش از 16-مدت انگل در نیویورک 16th کنگره منطقه برای چند روز پس از اولیه و اعلام کرد اما پیروزی در این مسابقه نبود به نام تا هزاران نفر از رای غیابی شمارش شدند.

به عنوان رئیس کمیته امور خارجی انگل بود در خط مقدم خانه استیضاح کاوشگر که مرکز اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار مقامات اوکراین برای باز کردن یک بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بیشتر: Rep. الیوت انگل: اخراج بازرس کل بررسی شد 2019 عربستان سعودی در ایران

عضو ارشد مجلس کمیته روابط خارجی در کنگره نماینده الیوت انگل (D-NY) که یک نامزد پیشرو به بیش از پنل شمار برای یک پرتره در دفتر خود در کاپیتول هیل 15 نوامبر 2018 در واشنگتن, DC.

اخیرا او باعث شده است که رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم بحث برانگیز را به آتش وزارت امور خارجه زمان مستقل ناظر بود که کاوش اتهامات که وزیر امور خارجه مایک Pompeo خواسته یک کارمند برای اجرای کارهای شخصی برای خودش و همسرش.

اما انگل بیشتر در خط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مشخصات بالا در مسائل سیاست خارجی – از جمله سرسخت برای حمایت از اسرائیل از برخی از لیبرال تر همکاران.

بومن سابق مدرسه اصلی مبارزات انتخاباتی به عنوان یک پیشرو به دنبال لرزش سیستم. او برافراشته در برابر نابرابری اقتصادی در آمریکا که در آن وجود دارد ثروت بزرگ اما کودکان در فقر زندگی می کنند. او گفت: به عنوان یک مرد سیاه پوست در امریکا به او آموخته شده در مورد مرگ و قتل در سن جوان, دیدن چگونه آن را تحت تاثیر قرار نه تنها یک فرد بلکه جامعه بزرگتر.

برخی از مشخصات او را به عنوان بعدی AOC و او به دست آورده حرکت از طریق این کمپین با حمایت از Ocasio-Cortez ساندرز و نیویورک تایمز. انگل 73 پاسخ کسانی که پوشش با مشخصات بالا تاییدیه خود را از جمله از وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

در این مارس 12, 2016 فایل, عکس, Rep. کارولین Maloney, D-n. y. صحبت می کند در طول یک ملی مطبوعات باشگاه خبرساز کنفرانس خبری در روز دستمزد برابر در باشگاه مطبوعات ملی در واشنگتن است.

در نیویورک 12th کنگره منطقه Maloney باقی مانده تقریبا به بن بست رسیده در یک مسابقه برگشت برابر پاتل که در سال 2018 کردم 40 درصد از آرا.

پاتل 36 سال فعال و وکیل نیویورک استاد دانشگاه با انتشار بیانیه ای که قبلا اعلام زود هنگام پیروزی هر چند هیچ مقام رسمی برنده شده بود رسما اعلام کرد.

پاتل حمله بودند Maloney در طول مبارزات انتخاباتی برای گرفتن شرکت های بزرگ کمک های مالی مبارزات انتخاباتی و تعدادی از رای او گرفته بودم بیش از 14-شرایط در دفتر از جمله در مهاجرت و جنگ عراق.

برکناری انگل برگ باز در یکی از خانه های فعال و قدرتمند کمیته.

توسط ارشد Rep. براد شرمن, D-کالیفرنیا خواهد بود در خط بعدی برای صندلی قدرتمند خانه کمیته امور خارجی و النور هولمز نورتون D-دی سی خواهد بود در خط بعدی به سر نظارت پنل اگر Maloney شکست خورده است. اما در هر دو مورد دیگر قانونگذاران می تواند یک بازی برای gavel به عنوان به خوبی.

کمک: ربکا مورن, ایالات متحده آمریکا امروز و علامت Lungariello Rockland / Westchester, مجله خبری

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: جمال بومن ousts قدرتمند خانه صندلی Rep. الیوت انگل در نیویورک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>