حامله Hilaria بالدوین: در داخل یک روز در زندگی من با 4 فرزند

فقط تماس Hilaria بالدوین supermom.

بدون توجه به شرایط “مامان مغز” پادکست cohost, 36, همیشه هدف خود را خانواده خود را اولویت شماره 1. و در حال حاضر با آن را آسان تر برای حامله نویسنده — که در انتظار فرزند پنجم با شوهر, Alec Baldwin — برای انجام این کار است.

تا کنون Hilaria تابستان شده است مربا بسته بندی شده با صرف وقت با کارمن, 6, رافائل, 5, لئوناردو, 3, و, رومئو, 2. او نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی است که او و ناز خدمه در حال لذت بردن از بسیاری از فعالیت های در فضای باز مانند شنا و داشتن پیک نیک و همچنین به عنوان نقاشی چهره.

با چنین نوزادان سابق مربی یوگا را تضمین می کند او برنامه one-on-آنهایی که با هر کودک بیش از حد. “آنها به نام آن زمان مامان,” او گفت: ما در ماه مارس است. “این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان رفتن برای پیاده روی. … مهم ترین چیز این است که ما با هم هستیم.”

خوشبختانه چهار فرزند یک “خیلی خوب خواهر و برادر پویا” Hilaria گفت: “آنها مبارزه” در زمان. “من فقط باید یک قانون است که ما یک تیم خوب است. [الک و من] را که نوشته شده است بر ما حلقه های عروسی در اسپانیا است که ما یک تیم خوب است. هر زمان که درگیری وجود دارد شما هرگز مجاز به کسی صدمه دیده و شما مجبور به استفاده از کلمات خود را. شما نمی توانید معنی کلمات.”

در حالی که مراقبت از او را کامل خانه زندگی می کنند به وضوح روش نویسنده همچنین با تمرکز بر خودش را به عنوان او در انتظار تولد نوزاد خود را با توجه به ماه سپتامبر است.

“من انجام یوگا و سپس من انجام شده است barre” اسپانیا بومی گفت: ما در ماه آوریل اشاره کرد او را “وسواس” با هیکل 57 کلاس. “من یک بار که به معنای واقعی کلمه است مانند این bannister که من هیجان زده به طرف دیوار من و این جایی که من تمرین. و سپس ما خوش شانس ما یک حیاط بنابراین ما در حال اجرا در اطراف حیاط و شما می دانید که ما در حال انجام ما بهترین است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن Hilaria را روز سرگرم کننده پر در عمل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>