تشکر. جاستین Jalbi که ترک ایران بیش از مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن, برنامه ریزی برای اجرای برای انتخاب مجدد به مجلس

واشنگتن — کنگره ایالات متحده جاستین Jalbi است و تماس آن واریز شده حداقل در حال حاضر.

غرب میشیگان کنگره و تیز منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رها حزب جمهوری خواه از یک سال پیش و در این سال با شمردن یک اجرا برای رئیس جمهور به عنوان یک آزادیخواه ارسال شده در توییتر در اواخر روز پنجشنبه که او قصد ندارد به اجرا برای انتخاب مجدد به ایالات متحده ،

“من دوست دارم به نمایندگی از جامعه ما در کنگره است. … این انتخاب من است, اما من هنوز هم از رفتن به آن را از دست” Jalbi گفت: در پست های خود را. “با تشکر از شما برای اعتماد خود را.”

در حالی که آن را تا به حال به نظر می رسید که حزب آزادیخواه که او پیوست چند ماه پیش بود که متمایل به نامزدی او در منطقه — و می تواند انجام داده اند تا به اوت. 4 تا او را در انتخابات ماه نوامبر — Jalbi را صدای جیر جیر به نظر می رسد به آن را به پایان که اتفاق می افتد.

او تنها عضو U. S, خانه است که نه جمهوری و نه دموکرات.

اگر چه آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که Jalbi متوقف مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد ماه پیش به عنوان او وزن یک اجرا برای ریاست جمهوری وجود دارد هنوز هم چشم انداز خود را در حال اجرا برای ششمین دوره دو ساله به نمایندگی میشیگان 3rd کنگره منطقه.

او کاهش یافته و در موارد متعدد به هر نشانه ای که آیا یا نه Jalbi بود با توجه به در حال اجرا دوباره به صندلی خود را پس از او تصمیم گرفت در برابر یک اجرا برای ریاست جمهوری در ماه مه. Jalbi بود مادام العمر جمهوری خواه در خدمت داشتن به طور خلاصه در دولت قبل از در حال اجرا در سال 2010 برای صندلی او در حال حاضر نگه می دارد. اما این حزب در ماه ژوئیه گذشته گفت: هر دو این احزاب جمهوری خواه و دموکرات ایجاد شده بود سمی جو است.

بیشتر: جاستین Jalbi اعلام کرد که او نمی خواهد برای رئيس جمهور اجرا می گوید آن را بیش از حد سخت برای شکستن از طریق

بیشتر: سابق میشیگان حزب جمهوریخواه رهبر flips یک طرف. در حال حاضر او در تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن

Jalbi قبلا تبدیل به تنها عضو جمهوری خواه کنگره به تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح گفت: در یک سری از پست ها در توییتر که این گزارش توسط مشاور ویژه رابرت مولر او را متقاعد کرد که رئیس جمهور تا به حال مرتکب جرائم در ارتباط با این تحقیقات به دخالت در انتخابات 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن مارک Jalbi یک “بازنده” و پس از Jalbi ترک حزب جمهوریخواه که به نام “خبر بزرگ” با اشاره به Jalbi یک قانون اساسی وکیل به عنوان “یکی از احمق ترین و بی وفا مردان در کنگره است.”

بیشتر: GOP Rep. جاستین Jalbi برگ دور از حق آزادی حزبی او کمک کرد یافت

در طول تصدی خود در کنگره هر چند Jalbi است همیشه فاصله خود از استقرار عناصر حزب خود را. او گرفته و در برابر برخی از جمهوریخواهان قصد دارد در هزینه های مراقبت های بهداشتی از آنجا که او فکر نمی کنم آنها به اندازه کافی در گرفتن دولت از مردم زندگی می کند. در همان زمان او با برخی از مترقی دموکرات مانند سابق کنگره ایالات متحده جان کنیرز به مقیاس نظارت دولت بر آمریکایی ها حتی زمانی که حزب او حمایت reauthorizing چنین قانون.

آن واقعا شگفت زده هیچ کس که او را می دانستند که Jalbi شد یک فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن که او مخالف در انتخابات 2016.

در حالی که Jalbi به وضوح به حال هواداران خود را – چند تن از اعضای کلیدی anti-مغلوب ساختن پیشی جستن عمل سیاسی کمیته لینکلن پروژه در ابتدا نقل مکان کرد برای ایجاد یک تایید به حمایت از انتخاب مجدد تلاش – که تا حدودی کمرنگ شده و با حرکت خود را به حزب آزادیخواه و در نظر گرفتن ریاست جمهوری اجرا است که برخی از کارشناسان معتقد بودند می تواند کمک به تهمت شانس بالقوه در نظر گرفتن رای مخالف از presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

در حال اجرا برای انتخاب مجدد در غرب میشیگان منطقه را نیز دشوار بوده است برای Jalbi زندگی می کند که در آبشار شهرستان خارج گرند رپیدز ، 3 منطقه است که هنوز هم در نظر گرفته محکم جمهوری خواه و قوی میدان از نامزدها از جمله پیتر Meijer است که یک عضو از خانواده ساخته شده است که eponymous فروشگاه زنجیره ای; وزارت امور خارجه تشکر. لین Afendoulis R-گراند رپیدز; و سابق شن و ماسه دریاچه ایجاد کرد رئیس جمهور تام نورتون در حال اجرا.

Jalbi خروج, اگر هر چیزی احتمالا لطمه می زند و شانس هیلاری Scholten که در حال اجرا است unopposed برای نامزدی حزب دموکرات در منطقه است. دموکرات ها به مدت طولانی به اعتقاد آنها می تواند تلنگر منطقه به خصوص که Kent County, بزرگترین شهرستان تبدیل شده است مطلوب تر خاک به دموکرات ها اما داشتن Jalbi در مسابقه برای سیفون برخی از جمهوریخواهان رای در انتخابات عمومی خواهد شده اند به همراه بزرگ.

Jalbi اعلام آمدند و فقط پس از او واصل مالی مبارزات انتخاباتی گزارش سه ماهه پایان 30 ژوئن که به او نشان داد افزایش بیش از $24,000 نشان می دهد که او تا به حال همه اما متوقف شد هر کمپین و فعالیت است.

تماس با تاد Spangler در [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @tsspangler.

این مقاله در ابتدا در ظاهر در مطبوعات آزاد دیترویت: جاستین Jalbi در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد به کنگره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de